درباره ناهار خوردی – مشرق نیوز

رئیسی در این چند ماه برخلاف رؤسای جمهور گذشته کمترین تنش و حاشیه و نفرت پراکنی را در فضای سیاسی کشور داشته است. در دهه هشتاد یک جمله از مرحوم عسکراولادی مسئول کمیته امداد وقت کشور با این مضمون شنیده بودم که برایم جالب بود. فکر می کنم کم کم داریم به آرزوی آن مرحوم نزدیک می شویم. می گفت: من آرزو می کنم روزی بتوانم همه مردم ایران را تحت پوشش کمیته امداد ببرم ولی بودجه و توان آن را ندارم. برای اینکه چینی ها به علت داشتن جمعیت زیاد و منابع غذایی محدود همه چیزخوار بودند، از سوسک و قورباغه و خفاش گرفته تا پوست گاو، کرم ابریشم و بال کوسه!

پس از سوال رئیس جمهور از یکی از نیروهای مرکز ارتباطات مردمی استانداری گیلان در هفتههای اخیر مسئله “ناهار خوردی” با شوخی کاربران فضای مجازی مواجه شده است. فارس پلاس؛ شبکههای اجتماعی: محسن مهدیان در یادداشتی در کانال شخصی خود نوشت: مدتی است گفت وگوی رئیسی با کارمند ریاست جمهوری بهانه استهزا در برخی رسانه ها شده است. با این حال درباره رئیسجمهور، دشمن به تناسب ذاتش دشمنی میکند، اما برخی در داخل با سادهدلی متوجه نیستند تمسخر کردن مومن از گناهان نابخشودنی است، خاصه آنکه نماینده یک ملت و خاک ایران باشد. با این حال درباره رئیس جمهور، دشمن به تناسب ذاتش دشمنی می کند، اما برخی در داخل با ساده دلی متوجه نیستند تمسخر کردن مومن از گناهان نابخشودنی است، خاصه آنکه نماینده یک ملت وخاک ایران باشد.

با توجه به اینکه طبقه متوسط با سرعت در حال جذب توسط طبقه فقیر جامعه است، کم کم می رویم فقط دو طبقه فقیر و مرفه در جامعه داشته باشیم. و در جنبههای مختلفی مثل خانواده، جامعه، بهداشت، صنعت، کشاورزی ، اقتصاد، فرهنگ وحتی سلام علیک تاثیر خود را میگذارد.

هویتی نیز گونههای مختلف دارد مثل هیولاسازی، انسانزدایی و بزرگنمایی و غیره. هویتی نیز گونه های مختلف دارد مثل هیولاسازی، انسان زدایی و بزرگنمایی و غیره. اولین خبر، آزادسازی سواحل دریا بود که در رسانههای رسمی و در راس آن صدا و سیما مثل کپسول ۶ ساعته در شبانه روز در کانال های مختلف انعکاس داده می شود و هر روز چندین نوبت شاهد اخبار آزادسازی سواحل هستیم. البته از همان ابتدا رسانه های خارجی اصل ماجرا را وارونه روایت کردند؛ گوئی رئیسی در پاسخ به گلایه های یک تولید کننده چنین گفته است. رئیس جمهور از یکی از کارکنان سایت ثبت مشکلات مردمی بود که در سطح دنیای مجازی و رسانه های خارجی انعکاس زیادی یافته است و به سرعت دست به دست میشود و کلیپ های زیادی با صداسازی روی شخصیت های مختلف از این سوال تولید و پخش کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید