درباره ناهار خوردی – مشرق نیوز

رئیسی در این چند ماه برخلاف رؤسای جمهور گذشته کمترین تنش و حاشیه و نفرتپراکنی را در فضای سیاسی کشور داشته است. از مدتها پیش گوشت قرمز از سفره قشر فقیر جامعه حذف شده بود، حالا برنج و احتمالا تا دو ماه دیگر مرغ نیز از سفره قشر فقیر و متوسط خداحافظی می کند. به نظر میرسد با توجه به گرانی افسار گسیخته در کشور ما از قیمت چند برابری مسکن و ماشین و پوشاک و لوازم منزل گرفته تا اقلام خوراکی، و در صدر آنها قیمت گوشت، مرغ، برنج و شکر باعث شده است که بسیاری از این ها از سفره ایرانی ها کم کم خداحافظی کنند.

در کشور ما و خیلی از کشورها حال افراد و یا حال خوب است که مهم است، که در اولین برخورد بین دو نفر از هم پرسیده می شود. مسئله مهم در این کشورها غذا خوردن افراد است. رمز ناهار خوردی و مواردی شبیه به این در احساس خطر دشمن از «محبوبیت» است. و اما هرجا دشمن احساس کند فردی در حال جمع کردن محبوبیت است از روش استهزا استفاده می کند. وقتی در کشور تفاوت حداقل حقوق و دستمزد که همان حقوق قانونی یک کارگر است با مدیر بالادستی اش ۱۰ برابر باشد، یعنی مسابقه گذاشتیم برای دو قطبی کردن جامعه.

با این حال درباره رئیس جمهور، دشمن به تناسب ذاتش دشمنی می کند، اما برخی در داخل با ساده دلی متوجه نیستند تمسخر کردن مومن از گناهان نابخشودنی است، خاصه آنکه نماینده یک ملت وخاک ایران باشد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۴۴۱۳۵۲۵ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. مسئله دوم، خبر و فیلم سوال ناهار خوردی؟

لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید. اولین خبر، آزادسازی سواحل دریا بود که در رسانههای رسمی و در راس آن صدا و سیما مثل کپسول ۶ ساعته در شبانه روز در کانال های مختلف انعکاس داده می شود و هر روز چندین نوبت شاهد اخبار آزادسازی سواحل هستیم. مثل تروریسم خواندن جمهوری اسلامی در رسانه های غربی. مثل تروریست خواندن جمهوری اسلامی در رسانه های غربی. مثل تروریست خواندن جمهوری اسلامی در رسانههای غربی.

دیدگاهتان را بنویسید