دلیل بدن پر از خالکوبی امیرتتلو چیست!؟

امیرحسین مقصودلو معروف به «امیر تتلو» یکی از خوانندگان پرطرفدار بیشتر میان نوجوانان است که هیچگاه نتوانست در ایران فعالیت رسمی داشته باشد. عکس کدخبر : 14403 ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ ۱۰:۰۷:۳۶ امیرحسین مقصودلو با نام هنری امیر تتلو. در ادامه شما می توانید عکس و جزئیات خالکوبی های امیر تتلو را در زیر متن مشاهده نمایید. سنبل درندگی می باشد. من هر بار درد کشیدم، هر بار بیشتر از دفعه قبل، انقدر درد کشیدم که همه آدمها از نظر من ریزن و کم ان، می خوام انقدر درد بکشم تا دیگه آدمها رو نبینم!

دکتر مرجان علیقارداشی همچنین معتقد است: «آدمهایی که تحت عنوان «تتلیتیها» هوادار امیر تتلو هستند در واقع پشت او قایم شدهاند تا خشم خود را نسبت به جامعه خالی کنند. با مرور تتوهای امیر تتلو میتواند بخشهایی از فلسفه و فکر او را خواند. به مرور زمان هر بخش از خالکوبی معنی و فلسفه بیشتری را با خود یدک میکشند. بـه این رفتارها دورههاي شیدایی میگویند کـه فرد حرفهاي عجیب می زند و حتی گاهی خودش را از دنیا منفک میکند.

دکتر تاتو به عنوان بزرگ ترین مرکز تاتو در ایران، با بهره مندی از تیم مجرب و تجهیزات مدرن انواع طرح های خالکوبی تتلو را در نهایت کیفیت و زیبایی برای علاقه مندان به این خواننده به وجود می آورد. تحلیل کردن یک انسان، فاکتورهای پیچیدهای دارد اما درمورد تتلو دو حالت وجود دارد. تتلو لاک های خود را خیلی دوست دارد ولی به کسی که برای او نیوفیس بیاورد لاک اهدا میکند. شایانیوز : عکس های مختلف از خالکوبی امیر تتلو در اتاق خواب که توسط خودش در صفحه اینستاگرامش منتشر شد.

عکس. 19:00 – 139127. امیر تتلو تتو دیگری را به سر و صورت خود اضافه کرد و در فضای مجازی از آن رونمایی کرد. البته از نمادهای دیگری نیز استفاده کرده است که به شیطان پرستی او بیشتر اشاره می کند،اولی نگینی است که روی ریش او دیده می شود. خالکوبی های این خواننده مشهور همیشه توجه کاربران شبکه های اجتماعی و طرفداران تاتو را به خود جلب می کند او بعد از خالکوبی کردن تمام صورتش،حتی دماغ و لبش به سراغ گوش خود آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید