راهنمای خرید عینک طبی با توجه به فرم صورت

پلاستیک به دلیل تنوع بالا از لحاظ رنگ و همچنین انعطاف پذیری گزینههای محبوب محسوب میشود. این افراد تقریباً از لحاظ شکل ظاهری به افراد بیضی شکل شباهت دارند؛ اما در قسمت پایین صورت آنها زاویه خاصی دیده میشود و صورت آنها کشیدهتر است. موقعیت مناسب عینک در مقابل چشمان شما باید توجه اصلی شما باشد نه رنگ و مدل آن!

از طرفی اگر جزو افرادی هستید که ضمن فعالیت هایتان زود به زود عینکتان آسیب می بیند، بهتر است که هنگام خرید فریم عینک طبی به فکر گارانتی یا بیمه نیز باشید. برخی از انواع فریم عینک انعطاف پذیری بالایی دارند که احتمال شکستگی را کاهش می دهد. توصیه ما به این افراد این است که از فریم دایرهای شکل، frame مربعی شکل و فریم هورن تا حد امکان دوری کنند که باریک بودن چانه آنها را به شکل برجسته به رخ میکشد.

امروزه برای پسران و مردان زیادی عینک طبی مردانه بخش جدایی ناپذیر زندگی اکثر انسانها شده و نمی توان زندگی بدون عینک را تصور کرد و اعمال جراحی مانند لیزیک هم نتوانسته از استفاده و کارایی آن کم کند و به ضرورت استفاده دائمی از آن لازم است در خرید عینک طبی مردانه به سبک بودن و راحتی استفاده از آن بیشتر اهمیت داد و پس از آن به دنبال ترکیب بندی و زیبایی شناختی بود. امروزه فشنهای مدرن به مدل و ایدههای مربوط به عینک به عنوان بخشی از استایل نگاه میکنند و به اندازهی مدل کراوات و طراحی کت، آن را در زیبایی ظاهری دخیل میدانند.

در این مسیر باید بودجه خود را هم در نظر بگیرید و لنزها و فریم مختلف از لحاظ قیمت را بررسی کنید که معمولا به صورت آنلاین می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. ۳. صورت مربعی: در این دسته از افراد فک و پیشانی پهن و عریض به نظر رسیده و طول و عرض صورت با هم مساوی است.

دیدگاهتان را بنویسید