راهنمای خرید عینک طبی با توجه به فرم صورت

بهتر است این افراد از عینک هایی استفاده کنند که قاب ندارند و یا شیشه عینک ها مدور می باشد. عرض کل، عرض کلی قسمت جلویی قاب در میلی متر است (نمودار زیر را ببینید). در این افراد طول و عرض صورت با هم برابر و گونهها برجسته است؛ اما فک تیز بوده و حالت زاویهدار به خود گرفته است. این نوع عدسی ها بسیار مقاوم اند و می توانند از چشم های شما در برابر اشعه فرابنفش مراقبت کنند. رنگ عینک های مردانه معمولا مات و کلاسیک می باشد تا با استایل رسمی آن ها هماهنگ شود در صورتی که تنوع رنگ های عینک زنان بیش تر از آقایان می باشد.

بهتر است که برای خرید عینک طبی خود به سراغ مدلهایی باکیفیت بروید، حتی اگر مجبور باشید کمی هزینه بیشتری را صرف خرید این محصول کنید. مواد مختلف فریم عینک گزینه های شما را برای ظاهری جدید بسیار گسترش می دهد. در راهنمای خرید عینک طبی رنگ ها نیز می تواند یکی از اصلی ترین روش هایی باشد که به شما کمک می کند تا عینک های مردانه و زنانه را شناسایی کنید.

یکی برای دور و یکی هم برای مطالعه.. بهترین عینک برای شما یک عینک متقارن است، با ساختاری سفتوسخت. که برای انتخاب بهترین نوع , به عوامل متعددی بستگی دارد. اگر شما هم دارای پیشانی بندی هستید می توانید برای انتخاب عینک به سمت آن هایی بروید که مقداری از پیشانی شما را بپوشاند. در این بخش از راهنمای خرید عینک طبی برایتان تفاوت هایی که عینک های مردانه و زنانه دارند را بیان خواهیم کرد. تفاوت دیگر عینک های زنانه و مردانه را می شود از روی دسته های آن ها پیدا کرد.

علاوه بر تمامی مسائلی که تا به اینجا به آنها اشاره کردیم برای انتخاب و خرید عینک طبی مناسب، لازم است که نکات دیگری نیز به عنوان معیارها و فاکتورهای انتخابی خود در نظر داشته باشید. اکثر افراد دارای این نوع صورت هستند و انتخاب عینک برای آن ها آسان تر از سایرین می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید