راهنمای خرید عینک طبی و شناخت تفاوت عینک های زنانه و مردانه

قبل از انتخاب و خرید عینک مطالعه، حتی از نوع بدون نسخه، به متخصص مراقبت از چشم، مراجعه کنید. اگرچه این به نظر ترسناک می آید اما همه افراد در طول زندگی خود دچار درجاتی از پیرچشمی می شوند و یک مراجعه ساده به پزشک چشم برای معاینه چشم، می تواند این تشخیص را تایید کند. فراموش نکنید که اپلیکیشن واسط کالا مناسبترین گزینه برای خریدوفروش کالاهای دستدوم شما با نازلترین قیمتها است. اگر شما هم کاری دارید که عینک شما مدام در حال شکستن می باشد می توانید از این نوع عدسی ها استفاده کنید. اگر می توانید دو خط را به طور واضح ببینید، قدرت کمتری را انتخاب کنید.

معمولاً عینکهای طبی زنانه پهنای کمتری دارند و قطعه کوچکی که رابط بین دو عدسی عینک است و با نام پل نیز شناخته میشود نیز پهنای کمتری نسبت به مدلهای عینک طبی مردانه دارند. در گذشته عدسیهای بکار رفته در عینکهای طبی از جنس شیشه بودند؛ اما به تدریج، با پیشرفت تکنولوژی استفاده از عدسیهای پلاستیکی رایج شد که از مقاومت بالاتری در مقایسه با عدسیهای قدیمی برخوردار هستند. و برای مردانی هم که به عینک طبی مردانه به عنوان بخشی از پوشش و استایل خود که میبایست هماهنگ با مد و فشن باشد نگاه میکنند، این مطلب کمک زیادی خواهد کرد.

عینک های طبی با قدرت تعیین شده توسط چشم پزشک ارائه می شوند. گفته می شود ، همه تهیه کنندگان آنلاین عرض کل هر فریم را به عنوان مورد نیاز برای اندازه گیری جسمی نمایش نمی دهند و به طور کلی توسط سازندگان قاب ارائه نمی شود. نمودار دیوپتر قابل چاپ: این نمودار قابل چاپ می تواند به عنوان یک راهنما برای تعیین بهترین قدرت خواندن برای شما استفاده شود. بهترین عینک برای شما یک عینک متقارن است، با ساختاری سفتوسخت. همچنین محبوب ترین پلاستیک مورد استفاده برای فریم عینک است. • پروپیونات (Propionate): یک پلاستیک مبتنی بر نایلون که ضد حساسیت است.

بهتر است این افراد از عینک هایی استفاده کنند که قاب ندارند و یا شیشه عینک ها مدور می باشد. ممکن است عینک های مطالعه با کیفیت پایین و ارزان تر ساخته شوند که می تواند باعث تحریف دید، تحریف رنگ و یا خیرگی شوند. چگونه عینک مطالعه مناسب خود را انتخاب کنیم؟ شما فقط باید یک جفت عینک مناسب برای صورت خود خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید