راهنمای خرید عینک طبی

می توان آن را کمی ضخیم تر از تیتانیوم برش داد، که به آن امکان می دهد ظاهر محبوب یک فرم پلاستیکی نازک را داشته باشد و در عین حال دوام و وزن سبک را ارائه دهد. لولاهای فنری نیز دوام قاب عینک را افزایش می دهند. این مدل از صورتها معمولاً چانههای ظریف و باریکی دارند و گونهها نیز به سمت پیشانی برجستگی پیدا میکنند. ۴. صورت قلبی: از بارزترین ویژگیهای صورت قلبی شکل میتوان به پیشانی پهن اشاره کرد. زمانی که برای این افراد عینک انتخاب میکنید، هدفتان باید کوچک کردن عرض قسمتهایی بالایی صورت مانند پیشانی و گونهها باشد و همچنین بزرگتر نشان دادن چانه.

زمانی که برای اینگونه افراد عینک انتخاب میکنید هدفتان باید حفظ تناسب طبیعی این گونه چهرهها باشد. یادتان باشد که این نوع فریم ها دارای انعطاف پذیری بسیار کمی می باشند و استحکام کم تری نسبت به سایرین دارند، بنابراین در حین خرید باید به شرایطی که دارید دقت کنید. این نوع فریم ها قیمت بسیار کمی دارند و نسبت به سایرین بهتر هستند.

مهم ترین مزیتی که این نوع فریم ها دارند شکل پذیری آن ها نسبت به نوع عدسی به کار رفته در شیشه عینک می باشد. عینک های زنانه دارای خطوط و نقش و نگارهایی می باشد که زیبایی بسیار زیادی به فریم ها می بخشد و معمولا عینک هایی که برای مردها استفاده می شود به نسبت ساده تر هستند. خود این فریم ها به چند دسته مختلف از جمله فریم های آلومینیومی، فولاد ضد زنگ، تیتانیومی، مونل و فلکسون دسته بندی می شوند.

راهنمای خرید عینک طبی به شما کمک می کند تا یک عینک خوب و با کیفیت بالایی برای خود بخرید. این افراد میتوانند با توجه به وضعیت دیده خود، شکل ظاهری خود و هم چنین انتظاری که از عدسی عینک دارند بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنند. این نوع فریم ها طرفداران بسیار زیادی در حال حاضر پیدا کرده است و افراد بسیار زیادی برای تکمیل استایل خود از این عینک ها استفاده می کنند. در واقع شناخت تفاوت هایی که این نوع عینک ها با یک دیگر دارند بسیار خوب است و می تواند در حین خرید به شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید