راهنمای خرید عینک طبی

با این حال توصیه میکنیم به سراغ عینکهایی بروید که گردی کمتری دارند. البته به یاد داشته باشید ، افرادی که صورت گردی دارند نباید از عینک های که فرم شان گرد است استفاده کنند زیرا گردی صورت شما افزایش می یابد . اگر پوست صورت شما سفید است باید از رنگ های تند مانند قرمز، قهوه ای و مشکی استفاده کنید و اگر رنگ صورت شما سبزه است باید رنک های خنثی مانند سفید و یا خاکستری را انتخاب کنید. معمولاً فریم عینک چوبی استحکام بالایی ندارد و به صورت دستساز نیز ساخته میشوند که معمولاً هزینه این نوع از قاب عینکها نسبتاً بالاست.

امروزه شیشه های بسیار سبکی در بازار هستند و با انتخاب آن ها می توانید از خستگی چشم ها و چهره خود پیشگیری کنید. این نوع از فریم عینک طبی امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و مناسب افرادی است که به دنبال استایل و انتخابهایی منحصربهفرد هستند. این ماده امروزه متداولترین مواد مورد استفاده برای فریم عینک است.

در حین خرید عینک باید سعی کنید به فشاری که بر بینی شما وارد می شود دقت کنید و سعی کنید که عینک با فریم های سبک و ظریفی انتخاب کنید. در ابتدای انتخاب عینک طبی بهتر است که به فرم عینک مناسب با چهره خود و جنس آن توجه کنید.فرمی را انتخاب کنید که صورت شما را اذیت نکند.فریم عینک باید به اندازه کافی محکم باشد و همچنین مناسب لنز باشد طوری که بتواند لبه لنزهای ضخیم را مخفی کند. در صورت های مثلثی با قاعده پایین، پیشانی باریک و گونه و چانه، پهن است در انتخاب مدل عینک طبی برای چنین فرم صورتی باید به این نکته توجه کنید که فریم عینک پهن با رنگ تیره تعادل صورت را حفظ می کند.

سعی کنید عینکی که انتخاب می کنید دارای استحکام خوبی باشد تا مجبور نشوید با گذر زمان و آسیب دیدن فریم هزینه دوباره ای کرده و آن را تعویض کنید. در این مقاله ما شما را راهنمایی می کنیم تا انتخاب مناسبی داشته باشید. برخی افراد که به قوز قرنیه دچار شده اند و یا بر اثر ضربه ای به چشم، بر روی قرنیه چشم خطوط نامنظمی ایجاد شده باشد استفاده از لنزهای تماسی در این افراد می تواند بهترین گزینه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید