راهنمای خرید عینک • چگونه یک عینک طبی مناسب برای خود انتخاب کنیم؟

این عدسی ها مقاوم ترین عدسی های حال حاضر می باشد و برای افرادی که ورزش می کنند بسیار خوب است. این نوع عدسی ها تنها برای یک سری از افراد استفاده می شود زیرا مقاومت آن ها بسیار بالا بوده و برای اصلاح دید به کار می روند. این افراد برای انتخاب فریم مشکل چندانی ندارند و گزینه فریم عینک مستطیلی، فریم بیضی شکل، فریم مربعی شکل، فریم دایرهای، فریم ویفرر و همچنین فریم هورن یا چشم گربهای برای آنها مناسب است. امروزه شیشه های بسیار سبکی در بازار هستند و با انتخاب آن ها می توانید از خستگی چشم ها و چهره خود پیشگیری کنید.

این نوع عدسی ها می توانند نور خیره کننده خورشید را بگیرند و برای ورزش در هوای باز و رانندگی بسیار مناسب اند. در واقع این نوع عدسی ها در مقابل خورشید تغییر رنگ می دهند و تبدیل به عینک های آفتابی می شوند. اگرچه کیفیت اپتیکی این عدسیها در نسلهای اولیه چندان مطلوب نبود، اما به مرور زمان تبدیل به گزینههای مناسبی شدند و محبوبیت بیشتری نسبت به عدسیهای شیشهای به دست آوردند.

یادتان باشد که هیچگاه بدون پرو عینک طبی دست به خرید این محصول نزنید. فرم صورت هر فردی نیازمند یک نوع عینک خاص می باشد بنابراین بهتر است قبل از خرید عینک طبی فرم صورت خود را بشناسید و در ادامه راهنمای خرید عینک طبی متناسب با فرم صورت را برایتان ارائه خواهیم داد.

بنابراین راهنمای دیگر برای خرید عینک این است که اگر فرم صورت شما مربعی می باشد بهتر است از عینک هایی استفاده کنید که فریم آن ها منحنی است و زاویه دار نیستند. در راهنمای خرید عینک طبی رنگ ها نیز می تواند یکی از اصلی ترین روش هایی باشد که به شما کمک می کند تا عینک های مردانه و زنانه را شناسایی کنید. عینکهای مردانه از جنسهای مختلف پلاستیک، مواد طبیعی مانند استخوان، شاخ، پوسته یا چوب تهیه و تولید میشوند. مواد استخراجی از چوب و یا پنبه را با مخلوطی از انیدرید،اسید استیک و اسید سولفوریک(که به عنوان کاتالیزور عمل می کنند) به هم می آمیزند.

دیدگاهتان را بنویسید