رعایت اصول تبلیغ نویسی

میزان درآمد کنونی این روش مشخص نیست ولی در آینده به احتمال زیاد جزو 3 رده برتر درآمدزایی در کسب و کارهای خانگی خواهد بود. درآمد این شغل با توجه حیطه شغلی متفاوت است و سالی حدود150میلیون تومان تا 1.5 میلیارد تومان تنوع دارد. آخرین کسب و کاری که به عنوان خانگی مطرح میکنیم عکاسی است، اگر شما به عکاسی خانوادگی علاقه دارید و وقایع را میتوانید به خوبی ثبت کنید بهتون این کسب و کار را پیشنهاد میکنم، این کسب و کار بسیار در ایران رونق گرفته است و از عکاسی مراسم عروسی گرفته تا عکاسی مراسم تولد و …

و عکاسی برای کسب و کار های کوچک و خانگی برای استفاده در اکانت های شخصی. بوم کسب و کار عکاسی به چه صورتی است؟ این کسب و کار خانگی هنوز نوپاست و شناخته شده نیست و رونق نگرفته است ولی در آینده ای نه چندان دور جزو کسب و کارهایی خواهد شد که هر مجموعه و بیزینسی به آن نیاز پیدا خواهد کرد، ارزیاب به معنی ممیزی است، کسی که به بررسی شبکه های اجتماعی ، برندها ، فروشگاهها و … درآمد یک طراح داخلی از ساعتی 150 هزار تومان شروع میشود که کار پر درامد در خانه است.

اگر شما چشم خلاق و ایده پردازی دارید این شغل، جزو شغلهایی است که بسیار میتواند درآمد خوبی برای شما داشته باشد. چطور از این ایده استفاده کنیم؟ پس این شکست و این صحبت با دوستم استارتی شد برای شروع مهارت آموزی در زمینه تبلیغ نویسی. در سایت های فروشگاهی بهره گیری از تبلیغ نویسی بسیار دیده میشود و میتوان گفت مهمترین و رایج ترین کاربرد تبلیغ نویسی در صفحات محصولات است. با ارائه محتواهای آموزشی که بصورت ویدئویی و یا متنی تهیه می شود می توانید بصورت غیر مستقیم محصولات و برند خود را تبلیغ کنید.

شما با نوشتن تبلیغات کاری میکنید که فروش یک برند چندین برابر افزایش پیدا کند و آن محصول در بین مردم معروف شود. گفتیم که تبلیغ نویسی محتوایی است که مستقیماً با هدف فروش نوشته می شود و بر اهداف کمتر مستقیمی مانند آموزش، سرگرمی یا ایجاد آگاهی از برند تمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید