رنگ سال 2022 چیست؟

پنتون استاندارد رنگی در جهان ایجاد کرده است که ارتباط بین تولید کنندگان صنایع مختلف و همینطور صنعت چاپ، به بهترین شکل با یکدیگر برقرار شده است. شرکت پنتون یک سازمان تولید رنگ بسیار بزرگ در جهان است که در ایالت نیوجرسی آمریکا قرار دارد. شرکت پنتون وظیفه استانداردسازی رنگ ها را برعهده دارد و به هر رنگ یک کد مخصوص می دهد تا رنگ ها به صورت دقیق مشخص شوند و با دیگر رنگ ها اشتباه گرفته نشوند. یک رنگ آبی بنفش به رنگ گل پریوش است. در این نوشته رنگ سال 1401 که در واقع همان رنگ اعلام شده برای سال 2022 است را بررسی خواهیم کرد، همراهمان باشید!

از مواردی که در انتخاب جنس متفاوت روسری دخالت دارد گرما و سرما در فصل های مختلف سال ، انتخاب روسری برای مجالس و مهمانی ها ، انتخاب شال و روسری برای حضور در اماکن اجتماعی ، لیز بودن و سر خوردن یا نخوردن روسری از روی سر ، براق یا مات بودن روسری و… اگر به سبک مدرنیته و سنتی معاصر علاقه دارید و سبک چیدمان منازل خود را اینگونه می خواهید چیدمان کنید می توانید فرش های جدید وینتیج را خریداری کنید، که این فرش های کهنه نما با جدیدترین طرح زمینه ها و متفاوت از نقشه های دیگر فرش های ماشینی طراحی و تولید می شوند.

لازم به ذکر است پارچه حریر انواع بسیار مختلفی دارد که هر کدام به صورت موشکافانه ای با هم متفاوت است. یکی از نکات جالب مدل فرق از وسط این است که میتوانید مدل موهای مختلف و همچنین اکسسوریهای جذابی را به همراه آن امتحان کنید. اگر عاشق تغییر هستید، حتما هایلایت را رنگ موی مسی را امتحان کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. پیش بینی ها برای انتخاب رنگ این سال از رنگ هلویی شروع می شود و در ادامه رنگ های تیره ای مثل سبز دودی و رنگ مسی و رنگ برنجی و ارغوانی و غیره را در بر می گیرد.

با توجه به نزدیک شدن به سال نو میلادی و سال 2022 و عید نوروز سال ۱۴۰۱، شرکت پنتون رنگ سال 2022 که برای ما همان رنگ سال 1401 هست را مانند هر سال معرفی کرد تا طرفداران و عاشقان مد و پوشاک که طبق رنگ سال خرید می کنند بتوانند در عید کریسمس و در ایران در عید نوروز، لباس و رنگ مو و دکوراسیون داخلی خود را بر اساس رنگ سال چیدمان کنند و آرایش و استایل بروزی داشته باشند. با توجه به نزدیک شدن به سال نو میلادی و سال ۲۰۲۲ و عید نوروز سال ۱۴۰۱، شرکت پنتون رنگ سال ۲۰۲۲ که برای ما همان رنگ سال 1401 هست را مانند هر سال معرفی کرد تا طرفداران و عاشقان مد و پوشاک که طبق رنگ سال خرید می کنند بتوانند در عید کریسمس و در ایران در عید نوروز، لباس و رنگ مو و دکوراسیون داخلی خود را بر اساس رنگ سال چیدمان کنند و آرایش و استایل بروزی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید