روش ساخت شمع گوش در خانه

بلکه شما در دکوراسیون داخلی منزل خود می توانید شمع آرایی را در محیط هایی همچون سرویس بهداشتی و حمام، اتاق خواب، اتاق نشیمن، در نزدیکی درب ورودی و هر محیطی از خانه انجام دهید. بلکه شما در دکوراسیون داخلی منزل خود میتوانید شمع آرایی را در محیطهایی همچون سرویس بهداشتی و حمام، اتاق خواب، اتاق نشیمن، در نزدیکی درب ورودی و هر محیطی از خانه انجام دهید. حتی برای تزیین یک میز شام عاشقانه و یا تزیین جاهای مختلف اتاق عالیه. همانطور که موم گرم میشود، کاغذ اشباع ،اشباع شده و جذب میشود،و تنها یک تصویر یا الگو بر روی کاغذ قابل مشاهده است، کاغذ موم را بردارید و به شمع اجازه دهید خشک شود.

سپس پارارفین های خورد شده را روی حرارت غیر مستقیم قرار دهید و اجازه دهید تا پارافین آب شود. البته اگر مراقب باشید و پارافین در حال ذوب رو با قاشقی هم بزنیم و مراقب باشیم این اتفاق نمیفته. بوسیله سشوار سطح شمع را گرم کنید و با یک دستمال ظریف روی بدنه شمع بکشید تا اثر کاتر از بین برود .

قاشق گرم را به آرامی روی سطح شمع بکشید ، سپس بوسیله کاتر یک لایه از شمع را به آرامی بردارید . پایه جوش را به مرکز پایه قالب شمع خود فشار دهید (در صورت لزوم از یک قاشق یا چپستیک استفاده کنید)، چند ثانیه طول میکشد تا موم خشک شود و چوب را در جای خود نگه دارد. برای پرداخت ابتدا یک قاشق غذا خوری را روی شعله گرم کنید . در گام بعدی ظرفی را که درون آن پارافین ریخته اید را روی آب جوش قرار دهید؛ در این مرحله پارافین رفته رفته ذوب می شود. چرا که اگر شمع را روی حرارت مستقیم قرار دهید، پارافین کیفیت خود را از دست داده و خراب می شود.

شمع تزئینی اگر در محیط مناسب قرار بگیرد، جلوه فوق العاده ای پیدا کرده و زیبایی محیط منزل شما را چند برابر می کند. اگر میخواهید از شمعهای موجود در خانه استفاده کنید لازم است ابتدا شمعها را بشکنید و نخ فیقیله آن را بیرون بیاورید و در جایی نگهدارید چون برای ساخت شمع جدید به آن احتیاج پیدا میکنید. لازم است تا دمای موم ذوب شده حداکثر 250 فارنهایت باشد؛ شاید ندانید که موم در دمای 300 فارنهایت اشتعال پیدا میکند. 3. بعد از برداشتن پارافین از روی حرارت 2 دقیقه صبر کنید تا دمای آن کمی پایین آید.

دیدگاهتان را بنویسید