ساخت شمع در خانه ؛ چگونه با صرف هزینه کم، خودمان شمع بسازیم؟

• در مرحله بعد برای ساخت Candles پاکسازی گوش در خانه، لازم است موم را داغ کرده و آن را ذوب کنید. برای ساخت شمعهای خاص، سعی کنید از کوکیها یا قالبهای پخت استفاده کنید،یا قوطیهای قهوهای را به شمع اضافه کنید. بعد از اینکه روغن عطر را اضافه کردید، بگذارید چند دقیقه خنک شود. در این حین چند باری موم را نیز هم بزنید. برای شروع ساخت شمع در خانه، به چند وسیله و ابزار نیاز دارید. شما برای تکان نخوردن فیتیله می توانید آن را به یک تکه فلز کوچک ببندید و ته ظرف بیاندازید تا جابجا نشود.

موم باید با روغن دیگری مخلوط شود تا نقطه ذوب را کاهش دهد بهطوری که شما بتوانید شمع را بسوزانید. و اما شما می توانید با تهیه لوازمی ساده براحتی شمع مورد علاقه خود را بسازید و یا حتی به دوستان و اطرافیان خود هدیه دهید. سپس پارافین مایع را آرام و با احتیاط در داخل قالب بریزید. سپس پارافین مایع را به آرامی و با احتیاط داخل قالب بریزید و منتظر بمانید تا پارافین خنک شود .

در صورتی که تمایل دارید تا این جرمها را از داخل گوشهای خود پاکسازی کنید، یک روش پیشنهادی برای شما استفاده از شمع گوش است. مرحله پایانی؛ شمع شما آماده است! این اندازه ی موم برای ذوب شدن است. آموزش شمع سازی در خانه که امروز برای شما در نظر گرفته ایم مربوط به ساخت انواع شمع های ساده می شود که برای ساخت همه نوع شمع به این آموزش نیاز دارید.

شما میتوانید از پارچه موسلین به تعداد مورد نیاز خود نوار تولید کنید؛ به عبارتی تعداد نوارهای تولیدی شما با استفاده از این پارچه، کاملا به نیاز و خواسته خودتان وابسته است. بهتر است موسلین کمی خنک شود و سپس آن را به دور رولپلاک بپیچید. 8- بعد از ذوب شدن کامل موم، رنگ و اسانس روغنی را به مقدار کم اضافه کنید. برای ساختن شمع خود،شما همچنین نیاز به یک lead-free wick،دو ظرف بخار برای ریختن موم، و یک دماسنج دارید، اگر میخواهید شمع را رنگ کنید یک رنگ شمع بخرید،و اگر شمع معطر میخواهید یک عطر هم بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید