طبیعی است که محبوبیت جمع کند

به نظر می آید، از این به بعد در کشور بعد از سلام و علیک دو نوع جمله داریم که رد و بدل می شود! چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۴۴۱۳۵۲۵ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید. صحبت بین دو یا چند نفر ادامه پیدا می کند.

در کشور ما و خیلی از کشورها حال افراد و یا حال خوب است که مهم است، که در اولین برخورد بین دو نفر از هم پرسیده می شود. به نظر میرسد ضمیر ناخودآگاه رئیسجمهور به خوبی حذف سریع طبقه متوسط را پیشبینی کرده است و سوال درستی پرسیده است. برای اینکه چینی ها به علت داشتن جمعیت زیاد و منابع غذایی محدود همه چیزخوار بودند، از سوسک و قورباغه و خفاش گرفته تا پوست گاو، کرم ابریشم و بال کوسه!

فارس پلاس؛ شبکههای اجتماعی: محسن مهدیان در یادداشتی در کانال شخصی خود نوشت: مدتی است گفت وگوی رئیسی با کارمند ریاست جمهوری بهانه استهزا در برخی رسانه ها شده است. مدتی است گفتوگوی رئیسی با کارمند ریاستجمهوری بهانه استهزا در برخی رسانهها شده است. با این حال درباره رئیسجمهور، دشمن به تناسب ذاتش دشمنی میکند، اما برخی در داخل با سادهدلی متوجه نیستند تمسخر کردن مومن از گناهان نابخشودنی است، خاصه آنکه نماینده یک ملت و خاک ایران باشد. با این حال درباره رئیس جمهور، دشمن به تناسب ذاتش دشمنی می کند، اما برخی در داخل با ساده دلی متوجه نیستند تمسخر کردن مومن از گناهان نابخشودنی است، خاصه آنکه نماینده یک ملت وخاک ایران باشد.

به نظر می آید بعد از قرار گرفتن در مقابل تهاجم فرهنگی غرب این بار تحت تهاجم فرهنگی شرق هم قرار گرفتیم! در بعضی از کشورها مثل چین و چند کشور آسیای شرقی بعد از سلام از همدیگر میپرسند، غذا خوردی ؟ در فرهنگها و کشورهای مختلف در برخورد اولیه بین دوستان و آشنایان بعد از سلام چند جملهی معروف رد و بدل میشود، در بسیاری از کشورها در غالب جملاتی مثل چطوری؟ به نظر میرسد با توجه به گرانی افسار گسیخته در کشور ما از قیمت چند برابری مسکن و ماشین و پوشاک و لوازم منزل گرفته تا اقلام خوراکی، و در صدر آنها قیمت گوشت، مرغ، برنج و شکر باعث شده است که بسیاری از این ها از سفره ایرانی ها کم کم خداحافظی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید