عطر بیک مشکی رایحه طبیعت 7.5 میلی لیتری – داروخانه آنلاین فارمافوری

علاوه بر این ، این عطرها معمولاً بسته بندی تزئینی دارند و قرار نیست به داخل کیف حمل شوند. در ابتدای راه، عطر بیک در 4 رایحه و سه نوع بسته بندی تولید و به بازار عرضه می شد ولی به تدریج و با گسترش حجم فروش، بیک توانست با تنوع بخشیدن به اسانس ها و بسته بندی های متنوع، محصولات خود را به بیش از 28 نوع افزایش دهد و به همین دلیل، موفق به جلب نظر بسیاری از مصرف کنندگان خوش سلیقه ایرانی گردید.

مورد بعدی در انتخاب خرید عطر جیبی بیک زنانه خوب ، توجه به حجم عطر و همچنین ظروف و بسته بندی آن است. بیشتر عطرهایی که استفاده میکنیم، حجم بسیار بالایی دارند و برای نگهداری و حمل عطر و ادکلن در جیب و کیف طراحی نشدهاند. محصولات آرایشی بیک(Bic) که شامل عطر و اسپری است دارای تنوع بسیاری بوده و برای هر نوع سلیقهای رایحهای را تهیه و به بازار عرضه کرده است. برای اولین بار در قرن هجدهم، در فرانسه عطر به صورت مایعی درون بطریهای شیشهای تزیینی به بازار آمد و شیشههای عطر كم كم بین مردم محبوبیت پیدا كردند.

اما بعد از گذشت چند سال، مردم مجددا جرات پیدا كردند كه میل شدیدشان را برای استفاده از كالاهای لوكس، از جمله عطر ابراز كنند. دیگر محصولات آرایشی بیک یعنی اسپری ها، با توجه به فرمولاسیون منحصر به فردی که دارند، به راحتی می توانند به عمق پوست نفوذ کرده و از ایجاد تعریق و بوی بد عرق برای مدت طولانی جلوگیری کنند. ما در این بخش فهرستی از بهترین عطر بیک زنانه بازار را به شما معرفی کرده ایم که پیشنهاد میکنیم قبل از خرید، آن ها را بررسی کنید. 5- عطر زنانه بیک شماره 16 : این عطر منحصر به فرد زنانه، دارای رایحه گلهای با طراوت و نشاط بخش سوسن سفید، یاس هندی و بنفشه است که همراه با عطر میوه های انبه، هندوانه، گلابی و آناناس ترکیب شده است.

به طور کلی بهترین عطرهای جیبی آقایان رایحهای تلخ یا تند دارند که بیشتر با شخصیت آنها سازگار است. همین طور میتوانید از ژلهای روغنی استفاده کنید. حتی تمهای رنگی عطرهای مردانه تیره تر از عطرهای زنانه است و به طور کلی در طرح آنها به ظریف و زیبایی کمتر توجه می شود. همچنین، بیک به منظور کنترل بهتر و راحت تر، تیغه های متحرک فنر دار با دسته های خمیده و با برجستگی های ظریف پلاستیکی را در این محصول ویژه تدارک دیده است تا اصلاح را به امری بدون دردسر و راحت تبدیل کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید