عطر بیک مشکی رایحه طبیعت 7.5 میلی لیتری – داروخانه آنلاین فارمافوری

ما اطمینان داریم که حداقل یکی از ۲۸ رایحه عطر بیک با سلیقه شما سازگار بوده و آن را خواهید پسندید. ما عطر بیک شماره 4 را به شما پیشنهاد میدهیم. در میان مدلهای متنوعی که عطر بیک به بازار عرضه کرده است، عطرهای شماره 1، 2، 18، 21 و همچنین مدلهای سری Summer و Dot Collection جزو پرطرفدارترین عطرهای بیک مردانه به شمار میآیند. عطرهای مینیاتوری، عطرهایی با حجم 3 تا 15 میلیلیتر هستند که بسیاری از کمپانیهای عطرسازی در سراسر جهان در کنار عطرهای اصلیشان، نوع مینیاتوری را هم تولید میکنند. این محصولات که شامل انواع عطرهای جیبی، تیغهای مصرفی و اسپریهای خوشبو کننده بدن هستند ریشهای فرانسوی دارند و با توجه به قیمت مناسبشان، کیفیت مطلوبی را برای مشتریان به ارمغان میآورند.

با توجه تنوع گسترده سلیقهی آقایان و تمایل آنها به استفاده از عطری با ماندگاری مناسب در عین قیمت مطلوب، تولید عطرهای مردانه با چنین ویژگیهایی کار سختی به نظر میرسد. کارخانه عطر بیک جزو معدود کارخانه های کاملا اتوماتیک در این صنعت بوده و محصولات آن از مرغوبترین مواد اولیه که توسط بهترین تولید کنندگان اروپایی تولید شده اند تهیه میشود.

شماره ۵: رایحه گرم و قوی، به همراه عطری از گل و میوههای جنگلی. شماره ۲۰: رایحه تند و گرم ترکیبی قوی از وانیل معطر، عنبر و ادویه همراه با رایحه دل انگیز میخک، گل ابریشم و عطر میوهها، بهویژه عطر ملایم نارنج، مناسب فصول سرد سال. شماره ۱۵: ملایم و شیرین برگرفته از نارنگی، نارنج، چای، چوب سدر و مشک. شماره ۱۰: رایحه ملایم و شیرین برگرفته از عطر پرتقال و نارنج، مناسب فصول سرد سال. شماره ۱۱: رایحه ملایم و شیرین، تداعی کننده عطر گل و میوههای تازه. شماره ۱۲: رایحهای گرم و شیرین برگرفته از عطر گریپ فروت و بهار نارنج.

چرا از شیک فام خرید کنید؟ بهمنظور راحتی بیشتر، میتوانید از عطرهای جیبی استفاده کنید. عطری شورانگیز و افسونگر مناسب بانوان برای استفاده در اوقات فراغت شبانه. لازم به ذکر است که عطر از ترکیب میزان مشخصی اسانس و آب مقطر و الکل تهیه می گردد تا آسیبی را در اثر تماس با پوست بدن موجب نشود، این مهم درباره عطرهای فله ای رعایت نمی شود. باید یادآوری و تاکید داشت که بر خلاف عطرهای غیر استاندارد فله ای موجود در بازار (که معمولاً بصورت باز بوده و پر شدن آن با سرنگ انجام می گیرد) نحوه تولید و پر شدن عطر “بیک” کاملا استاندارد است و از لحاظ بهداشتی تمامی موارد در نظر گرفته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید