عکس/ کار خطرناک امیر تتلو؛ 3 خالکوبی همزمان! – وقت صبح

یا او از ابتدا شخصیت نمایشی داشته و مردم وی را بـه اختلال روانی کشاندند یا این کـه او دارای اختلال بوده و پس از مشهورشدنش این اختلال دیده شده اسـت. صورت تتلو بطور کامل تتو شده اسـت ودر جدید ترین مورد او آلت تناسلی خودرا هم خالکوبی کرده و عکس آنرا در کانال تلگرامی اش منتشر کرده، تعداد زیادی از کاربران میخواهند بدانند کـه دلیل تتو های تتلو چیست و او چرا تمام بدنش را خالکوبی کرده؟ او تا کنون ۱۱ آلبوم دیگر منتشر کرده اسـت. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. تتلو بهمن ۱۳۹۸ در ترکیه بـه مدت یک هفته بازداشت شد.

خالکوبی پشت سر تتلو طرح یک کبوتر سفید است، به گفته طراح این خالکوبی، کبوتر سفید از گذشته به عنوان نمادی برای صلح عشق دوستی آزادی و پایان جنگ است و بسیاری از هنرمندان همچون پیکاسو از این نماد در آثارشان استفاده میکردند عصر خود امیر از این تو صلح و آزادی بود و به نیت آزادی یکی از صمیمی ترین دوستانش از زندان این تتو را انجام داد.امیر تتلو طرح پرنده را در سال ۲۰۱۸ در پشت سر خود خالکوبی کرده، مدت زمان این خالکوبی بیش از ۵ ساعت طول کشیده و دوباره ترمیم شده است. مادر و خواهر امیر تتو کیستند؟

استوری ها از همین الان شروع میشه فقط رو پیج تتو و یوتیوبمون . وی خالکوبی و درد آن را مقدس دانسته و لازم میداند همه پدران و مادران بچه های خود را از سنین قبل با تتو آشنا کنند، امیر تتلو که قبلا صفحه اصلی اش در اینستاگرام به دلیل دعوت دختران زیر سن قانونی برای همخوابگی؛ از طرف اینستاگرام بسته شد، در پیج های دیگری با محتوای فروش کالا و اشتراک گذاری تتوی های خود فعالیت اش را در این پلتفرم از سر گرفته است. آدمهایی کـه تحت عنوان «تتلیتیها» هوادار امیر تتلو هستند در واقع پشت او قایم شدهاند تا خشم خودرا نسبت بـه جامعه خالی کنند.

او بـه سمبل خشم و عصیان جوانان و نوجوانان تبدیل شده و حالا بـه چهره ای تبدیل شده کـه در تمام تاریخ ایران مثل و مانندی ندارد! یکی برای دیدهشدن تلاش می کند کـه یک متخصص حرفهای شود، یکیدیگر رَپر! آدمها باهم یکی نیستند. تتوی توپ آتشین است که در بالای خود نوشته هدف را دارد و این دو باهم مفهوم مرتبطی دارند هدف این چند سال امیر تتلو به جز خوانندگی فوتبال نیز بوده است و این هدف دلایلی دارد که امیر تتلو درباره آن گفته مادرم عاشق خوانندگی بود و پدرم عاشق فوتبال و من فوتبال و از بچگی دوست داشتم و هدفم دست پیدا کردن به این دو بود.

دیدگاهتان را بنویسید