عکس/ کار خطرناک امیر تتلو؛ 3 خالکوبی همزمان! – وقت صبح

او ادامه میدهد: «مردم به طور کلی از ادا و اطوارهای عجیب استقبال میکنند و از هر چیز غیر معقولی لذت میبرند. اما اگر بخواهیم زاویه دید را تغییر دهیم و درباره عدم استقبال از کنسرت امیرحسین مقصودلو صحبت کنیم باید نوسانات ارز و ریزش مخاطب سایر خوانندگان مطرح در کشورهای اطراف را در نظر داشته باشیم. امیرحسین مقصودلو معروف به «امیر تتلو» یکی از خوانندگان پرطرفدار بیشتر میان نوجوانان است که هیچگاه نتوانست در ایران فعالیت رسمی داشته باشد. یکی برای دیدهشدن تلاش می کند کـه یک متخصص حرفهای شود، یکیدیگر رَپر!

یعنی آدمهایي کـه زیاد حرف میزنند، کارهای عجیبوغریب میکنند ودر شیدایی بـه سر میبرند. نکته جالبی لایو این خواننده این است که او هنگام خالکوبی حرف های جنجالی در مورد موضوعات اجتماعی و هنری می زند و به نقد سلبریتی ها نیز می پردازد. این اقدام خطرناک و غیر عرفی است و دلیل مشخصی هم برای آن وجود ندارد. قطعا تعداد زیادی از پدر و مادرها توان خرید بلیت این اجرا برای فرزندانشان و سفر به ترکیه را نداشتند. صفحه اینستاگرام Instagram او ۴ میلیوننفر دنبالکننده دارد و به نظر میرسید که او پرطرفدارترین خواننده ایران است اما معادله جایی به هم ریخت که او تصمیم به برگزاری کنسرت در ترکیه گرفت و از آنجا که فقط حدود ۲۰۰ بلیت در این کنسرت فروخته شد، این کنسرت اجرا نشد.

فریده واثق مادر امیر تتلو است که علاوه بر امیر تتلو دارای ۲ فرزند دختر دیگر به نامهای نسیم و نغمه است. علیقارداشی ابتدا ترجیح میدهد درباره صفحات پرطرفدار اینستاگرام بگوید: «ما اغلب آدمهایی را در دنیای مجازی دنبال میکنیم که برایمان جالب هستند و این دنبال کردن همیشه به آن معنا نیست که ما طرفدار آن شخص هستیم چرا که طرفدار بودن به معنای الگو قراردادن و پیروی کردن است. تتلو بعد از اینکه تمام صورت و حتی دماغ و لب خودش را تتو کرد حالا به سراغ گوش خود آمده است. به این رفتارها دورههای شیدایی میگویند که فرد حرفهای عجیب میزند و حتی گاهی خودش را از دنیا منفک میکند.

بـه این رفتارها دورههاي شیدایی میگویند کـه فرد حرفهاي عجیب می زند و حتی گاهی خودش را از دنیا منفک میکند. اما در نهایت دوست دارم بگویم کـه گاهی مـا آدمها بـه بیماری دیگران دامن میزنیم. خواهشی که دارم اینه که فقط انرژی مثبت بدین و کار رو سخت تر نکنید !

دیدگاهتان را بنویسید