عکس {500} مدل جدید مانتو در تهران

مانتوهای اسپرت به دلیل آن که دارای تزئینات اضافه نیستند و مانند مانتوهای مجلسی جلب توجه نمی کنند می توانند یک گزینه مناسب برای دانشگاه باشند. اصولا تیپ های اسپرت دخترانه و پسرانه به خاطر راحتی و سادگی که دارند برای دانشگاه مناسب تر از تیپ های کلاسیک زنانه و مردانه هستند. زیرا مانتوهای بلند اسپرت باعث می شوند تا شما پوشیده و باحجاب تر به نظر برسید. ست کردن هوشمندانه مانتو اسپرت باعث خواهد شد تا شما ظاهر خوبی داشته باشید. زیرا در این مقاله درباره روش های ست کردن مانتو اسپرت صحبت خواهیم کرد و به این سوال پاسخ خواهیم داد که مانتو اسپرت با بهترین قیمت را از کجا بخرید.

از طرفی ممکن است سلیقه شما در ست کردن رنگها و طرحهای مانتو با سایر لباسهایتان فوقالعاده باشد اما اگر یک نکته ریز کاربردی را در انتخاب این نوع از لباس نادیده بگیرید، نمیتوانید به استفاده درستی از مانتو خریداری شده برسید. هنگام ورودتان، با غرفهها و مغازههای مختلف مواجه خواهید شد که علاوه بر وجود اجناس متفاوت در طرح و رنگهای متفاوت، اجناسی هم هست که شما آنها را مکرراً مشاهده خواهید کرد. در صورت اندازه نبودن امکان مرجوع هست ؟ خرید مانتو معمولا با توجه به سخت پسند بودن اغلب خانم ها، کاره بسیار راحتی نیست و بایستی در هنگام خرید یک مانتوی زنانه به مواردی همچون: جنس مانتو، اندازه متناسب با فیزیک بدنی خانم ها، تناسب آن با استفاده در محیط های مجلسی و یا اداری، رنگ پوست، قیمت مانتو و موارد دیگری از این دست نیز توجه نمایید.

زن هایی که دارای پوستی روشن هستند باید از رنگ های تیره همچون: قهوه ای، زیتونی، مشکی، زرشکی، سورمه ای و غیره استفاده کنند و دسته آخر نیز که دارای رنگ پوستی کاملا معمولی می باشند، می توانند در خرد مانتوی مورد نظر خود، هر رنگی را در نظر بگیرند. مانتوهای اسپرت رنگ روشن، زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند اما رنگ های تیره نیز در صورتی که با دوخت و طراحی زیبا ترکیب شوند می توانند بسیار شیک به نظر برسند. این نوع از مانتو در رنگ های تیره و روشن در بازار موجود است.

اگر از رنگ پوست تیره برخوردار هستید، سعی کنید به سمت خرید مانتوهای با طیف رنگی روشن نروید و اگر رنگ پوست شما روشن است، خرید مانتو با رنگ های تیره، جلوه چهره شما را بیشتر نمایان می کند. پوست معمولی: این پوست با بیشتر رنگها سازگاری دارد، اگر دارندگان پوست معمولی بتوانند بر اساس رنگ چشم، رنگ مانتو را تطبیق دهند بهتر است، با این حال رنگهای بژ، آبی، سورمهای، گندمی، مشکی و صورتی مناسب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید