فاکتورهای یک عطر ماندگار چیست ؟

این بار رایحه شماره 4 بیک را می خواهیم برای شما توضیح دهیم تا اگر محصول مورد نظر شما می باشد، برای خرید سریع آن اقدام نمایید. حیطه فعالیت این شرکت عمومی بوده و کلیه مراحل واردات اعم از خرید،حمل بار و ترخیص هر کالایی که ورود آن از مجاری قانونی به ایران مقدور باشد را انجام می دهد.کلیه عزیزانی که قصد سرمایه گزاری در چین را دارند می توانند در کلیه مراحل خرید خارجی، ثبت سفارش کالا، گرفتن ارز دولتی، حواله ارز، عملیات بانکی خرید ارز، حمل و نقل هوایی و دریایی بار، ترخیص کالا از گمرک از مجموعه ی ما کسب اطلاعات و درخواست همکاری نمایند.

علت رویکردش به تولید عطر، این بود که مخارج گمرکی واردات عطر به ایران زیاد و کاهش قیمت با تولید آن در ایران امکانپذیر بود، همچنین کشور ایران جمعیت جوان زیادی دارد که بسیاری از آنها قدرت خرید عطرهای گران قیمت خارجی را ندارند. این بار رایحه شماره 4 بیک را می خواهیم برای شما توضیح دهیم تا اگر محصول مورد نظر شما می باشد، برای خرید سریع آن اقدام نمایید.از جمله برندهای قدیمی و نام آشنا که در زمینه تولید عطرهای جیبی و قابل حمل و نقل، بسیار موفق عمل نموده است، برند بیک می باشد. بسیاری از همکارانش معتقد بودند نمیشود چنین چیزی در ایران تهیه کرد، حتی صاحب بیک فرانسه هم فکر میکرد این کار در ایران موفق نمیشود؛ اما رفوگران با کمک خواهرزادهاش «مهندس کاتوزیان» موافقت بیک را جلب کرد تا عطر بیک را در ایران تولید کند.

عطر بیک یکی از قدیمی ترین عطر های موجود در بازار است. اگر به دنبال خرید عطر جیبی باشید برند بیک یکی از برندهایی است که در ایران به خوبی شناخته شده و با توجه به قیمت مناسبی که نسبت به سایر برندها دارد، بیشترین محبوبیت را به خود گرفته است. امروزه در جهان علاوه بر خودکار و عطر بیک ، تیغ و فندک نیز به محصولات این برند افزوده شده است و این محصولات جزئی از زندگی روزمره میلیونها مصرف کننده در سراسر جهان بوده و پای بندی به این ارزشها بیک را به یکی از مشهورترین علائم تجاری تبدیل نموده است.

ولی بتدریج با تنوع بخشیدن به اسانس ها و بسته بندی خود اکنون در ۲۸ رایحه و سه نوع بسته بندی عرضه و به همین دلیل موفق به جلب نظر بسیاری از مصرف کنندگان خوش سلیقه ایرانی گردیده است.کارخانه عطر بیک جزو معدود کارخانه های کاملا اتوماتیک در این صنعت بوده و محصولات آن از مرغوبترین مواد اولیه که توسط بهترین تولید کنندگان اروپایی تولید شده اند تهیه میشود.خط تولید و لابراتوار مجهز این کارخانه بطور منظم مورد بازدید و کنترل کارشناسان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی قرار گرفته و لیسانس کمپانی بیک فرانسه نیز مهر تائید دیگری بر کیفیت مطلوب و مرغوب عطر بیک می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید