فاکتورهای یک عطر ماندگار چیست ؟

1- عطر زنانه بیک شماره 23: یک محصول ایده آل و فوق العاده که با رایحه چوب سدر و عنبر، هرگونه بوی ناخوشایند را از بدن شما دور می کند. برند بیک: اگر می خواهید یک عطر جیبی اسپرت با رایحه ای از میوه ها و مرکبات داشته باشید، این عطر مردانه بی نظیر را به شما پیشنهاد می کنیم. در ادامه به معرفی برخی از این شمارههای برای آقایان پرداخته و در خرید عطر بیک به شما کمک میکنیم. شاید شما هم به هیجان، تحرک و سرزندگی علاقه داشته باشید؛ در این صورت شرکت بیک برایتان این عطر را توصیه میکند.

اگر به شیشهی این عطر دقت کنید، شمارهی 2 را که روی آن با رنگ سبز حک شده، خواهید دید. اگر دوست دارید عطر خود را در داشبورد ماشینتان نگهدارید، اما به دلیل حجم بالای 50 یا 100 میلیلیتری آن نمیتوانید ریسک کنید و این کار را انجام دهید، میتوانید از یک عطر جیبی استفاده کنید. این امر کاملا غیر تخصصی است .چرا که ترکیبات شمیایی یک عطر بایستی حد اقل به مدت 24 ساعت داخل دستگاه میکسر بماند تا به کیفیت دلخوه برسد .

همچنین این عطرها معمولا بستهبندی تزیینی داشته و برای حمل و نقل داخل کیف طراحی نشدهاند. شاید دوست نداشته باشید برای این مواقع عطر خود را همراه داشته باشید؛ چرا که اکثر عطرها در حجمهای صد و پنجاه میلیلیتری ساخته میشوند و برای حمل مناسب نیستند. ترفندهای گوناگونی به منظور افزایش ماندگاری این نوع از عطرها وجود دارد.

عطر بیک شماره 5 رایحه قوی جنگل، به همراه عطری متین از گل و میوه که جلوهای از مردانگی و استواری به شما میبخشد. فقط کافی است تا با اسپری کردن عطر روی پوست خود رایحه نارنج، پرتقال، نارنگی و میوه های شیرین و مرکبات را حس کنید. عطر بیک شماره 15 معجونی از عطر میوه نارنگی و نارنج با آمیزهای از رایحه چای سبز که طراوتی تحسین برانگیز میآفریند. عطر بیک شماره 6 با عصارهای از برگ نعناع و رایحه سرخس، به نرمی بر پوست نشسته و از شما خاطرهای شیرین به یادگار میگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید