فاکتورهای یک عطر ماندگار چیست ؟

رایحه های مرکب از آناناس، هل، نت های سبز، نارنگی، ترنج، گل رز، ریشه زنبق، سوسن، چوب صندل، مشک، سدر، بلوط، یاس، جوز هندی و لیمو برای عطرهای مردانه این برند در نظر گرفته شده است. به محض اسپری اولیه این عطر نت آغازین آن با رایحه های از ترنج، ماندارین، توت قرمز، نارنگی، اقاقیای برزیلی، پرتغال و تونکا به مشام می رسد که می توانید از آن لذت ببرید. برند بیک: اگر می خواهید یک عطر جیبی اسپرت با رایحه ای از میوه ها و مرکبات داشته باشید، این عطر مردانه بی نظیر را به شما پیشنهاد می کنیم.

بوی عنبر هیجان و اعتمادبهنفس را در شما ایجاد میکند. این فراورده های جذاب علاوه بر کیفیت فوق العاده، ماندگاری بالایی دارند و به دلیل اینکه بصورت جیبی عرضه می شوند، مصرف کننده به راحتی می تواند همیشه آن را همراه خود داشته باشد و در هر مکان و موقعیتی از آن استفاده کند و لذت ببرد. محصولات بیک (Bic) در ایران نیز طرفداران خاص خود را داشته و تحت لیسانس فرانسه در بهترین و پیشرفتهترین لابراتورها تهیه و تولید میشود. عطر بیک مردانه و زنانه در مدلهای مختلف و با رایحههای گوناگونی تولید میشود که بر اساس شماره گذاری شناخته شده هستند و افراد بر اساس چیزی که مد نظر دارند از این شمارهها استفاده میکنند.

تصاویر و جزئیات مدلهای معرفی شده را در بخش زیر برایتان آماده کردهایم. از طرفی دیگر رایحه چای سبز، انگور سیاه، مشک، چوب صندل، صمغ درختان هوش و حواس را باز می گرداند و اعتماد به نفس را افزایش می دهد. ترفندهای گوناگونی به منظور افزایش ماندگاری این نوع از عطرها وجود دارد. البته همانطور که میدانید قیمت این محصول به موازات سایر محصولات با قیمت دلار افزایش یافته است. برای مثال زمانی که پوست شما خشک باشد، عطر فرارتر خواهد بود، لذا استفاده از مرطوب کننده پیش از استفاده از عطر میتواند به آماده سازی پوست شما کمک نماید و قدرت ماندگاری عطر روی بدن شما را افزایش دهد.

شاید دوست نداشته باشید برای این مواقع عطر خود را همراه داشته باشید؛ چرا که اکثر عطرها در حجمهای صد و پنجاه میلیلیتری ساخته میشوند و برای حمل مناسب نیستند. عطر موردبحث حجمی 7.5 میلیلیتری دارد. همچنین، این عطر جیبی با سایز کوچکی که دارد، گزینه بسیار معقولی برای کسانی است که به دنبال عطری قابل حمل برای استفاده در محیط بیرون از خانه هستند. عطرهای جیبی بهترین گزینه برای کسانی است که دوست دارند همواره خوشبو باشند. خرید عطر جیبی بیک بهترین گزینه برای استفاده در مسافرتها هستند و همچنین بهترین انتخاب برای هدیه دادن.

دیدگاهتان را بنویسید