فاکتورهای یک عطر ماندگار چیست ؟

بسیاری از افراد بنا به دلایلی مانند قیمت بالای عطر مورد استفاده خود و یا وزن زیاد آن، از همراه داشتن عطر در جیب یا کیفشان خودداری می کنند. از آن جایی که افراد زمان زیادی از شبانه روز را بیرون از خانه می گذرانند، عطرهای کوچک به دلیل وزن پایین و اشغال فضای کم از کیف و یا جیب، باعث شده تا بتوانند آن را به راحتی با خود حمل کنند.

به همین دلیل انتخاب بو و رایحهی مناسب و نزدیک به سلیقهی شخصی افراد نیاز به شناخت بخشی از این دنیای بزرگ دارد. علاوه بر این ترکیبات معطر به کار برده شده به منظور تولید و فرآوری انواع مختلف عطر و همچنین انواع ادکلن های متفاوت بوده است. با اینکه گفته میشود که انتخاب رایحهی عطر کاملاً سلیقهی شخصی است، اما امروزه به معنای واقعیِ کلمه هزاران عطر و ادکلن مختلف در بازار وجود دارد. اگر قصد دارید عطر را به عنوان هدیه به همکار یا دوست خود هدیه دهید ، توجه به این نکات مهم است. علاوه بر این علیرغم ارزان و یا گران قیمت بودن عطر، ماندگاری بالا و یا پایین آن، همیشه به همراه داشتن یک عطر برای تمدید در مواقع مختلف لازم است.

این محصول با قدرت پخش بالا و ماندگاری قابل قبول، می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که علاوه بر قیمت مناسب، به دنبال یک عطر قابل حمل و با کیفیت هستند. بیک در این لاین انواع ژیلت های یکبار مصرف و تیغ های لبه دار را برای خانم ها و آقایان معرفی کرده است. این فراورده های جذاب علاوه بر کیفیت فوق العاده، ماندگاری بالایی دارند و به دلیل اینکه بصورت جیبی عرضه می شوند، مصرف کننده به راحتی می تواند همیشه آن را همراه خود داشته باشد و در هر مکان و موقعیتی از آن استفاده کند و لذت ببرد.

2- خودتراش 3 تیغه صابون دار بیک مدل Flex: این محصول فوق العاده بیک دارای 2 نوار حاوی ویتامین E و آلوئه ورا است که پوست شما را نرم و لطیف کرده و به لطف طراحی جدید و تکنولوژی سه تیغه استفاده شده در این خودتراش، عملیات اصلاح راحت تر از قبل انجام می شود. جالب است بدانید، این تیغ اصلاح منحصر به فرد دارای یک نوع نوار ژلی است که خاصیت مرطوب کنندگی بسیار بالایی دارد و باعث می شود اصلاحی بدون خراش و بریدگی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید