فاکتورهای یک عطر ماندگار چیست ؟

همه محصولات بیک براساس تفکر اصلی و ارزشمند بنیان گذار این شرکت یعنی مارسل بیک، با کیفیت بالا و قیمت قابل قبول برای همه تولید شده اند و همانند سایر کشورهای دنیا، در ایران نیز بیک توانسته است خاطره خوشی برای مشتریان وفادار خود به یادگار بگذارد. رایحه ادکلن و عطر جیبی و کتابی هیچ مغایرتی با سایر عطرها ندارد. در سال 1945 ، در فرانسه ، شخصی به نام مارسل بیک، که مدیر تولید یک کارخانه جوهر سازی در فرانسه بود ، کارخانه ای را در خارج از پاریس خریداری کرد و با شریک زندگی خود ادوارد بوفارد به عنوان تولید کننده خودکارهای چسب و مداد مکانیکی تجارت خود را آغاز کرد.

بیک نخستین عطر خود را در سال 1988 با نام عطر بیک شماره 1 تولید و روانه بازار نمود. اندکی بعد در همان سال عطر بیک شماره 2 ، عطر بیک شماره 3 و عطر بیک شماره 4 را نیز روانه بازار گردید. 3- عطر مردانه بیک شماره 21: یکی دیگر از عطرهای جیبی بیک که مخصوص آقایان عزیز طراحی شده است.

اولین چیزی که باید هنگام خرید عطر جیبی بیک مردانه در نظر بگیرید ، انتخاب رایحه مناسب است. و به همین دلیل ، آنها می خواستند عطرهایی بسازند که در جیب قابل حمل باشد و رایحه آنها به سرعت و با قدرت پخش شود. این عطر با سایز کوچک خود در جیب و کیف به راحتی جا میشود و از ویژگی های مثبت عطر بیک قدرت پخش بالای آن است. یکی از مهم ترین دلایلی که افراد طرفدار عطر بیک هستند، سایز کوچک، وزن سبک این عطر و قیمت مقرون به صرفه آن میباشد.

رایحههای این عطر، بوی درختان و گیاهان تازه به همراه بوی مشک و سرخس، میباشد. این عطر جیبی زنانه دارای ترکیبی از رایحه های جذابی و ماندگاری شامل هل، فلفل، چوب، عصاره گشنیز، زنبق زرد، عنبر، سدر و یاس است که وجود این ترکیبات منحصر به فرد بوی دلچسب و ماندگاری به بدن شما هدیه داده و حس اعتماد به نفس و قدرت ریسک کردن را در شما تقویت می کند. ترکیب عطر چوب سدر و صندل و بوی ملایم مشک به احساس زنانه آن افزوده و آن را مناسب هر ساعتی از روز میسازد. پیشنهاد میکنیم قبل از خرید محصول مورد نظرتان، نظرات مشتریان آن محصول را بخوانید تا با اطمینان خرید خود را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید