قیمت ، خرید و معرفی محصولات بیک

ممکن است در هر ساعت از شبانه روز به عطر نیاز داشته باشید. امروزه به وضوح میتوانیم در مارکت های عطر ببینیم که فروشندگان از ما میپرسند عطر چه قیمتی مورد نیاز شماست ؟ البته همانطور که میدانید قیمت این محصول به موازات سایر محصولات افزایش یافته است. برای محل کار بهتر است از عطرهای ملایم و خنک انتخاب نمایید. بهمحض اسپری کردن این عطر جیبی روی لباس یا پوست و در محل نبضتان، بوی درخت لیمو و نتهای جنگلی را احساس خواهید کرد. زمانی که این عطر را اسپری میکنید، مخلوطی از بوی گریپفورت، سبزهزار و نعناع را استشمام خواهید کرد.

رایحه قدرت این را دارد که در کسری از ثانیه احساسات و روحیهی شما را برانگیزد و یادآور خاطرات خوب باشد؛ یا حتی گاهی یادآور غم و اندوهی عمیق در دل و روح شما شود. این محصول دارای رایحه هیجان انگیزی متشکل از گریپ فروت، نعناع، گشنیز، گل شمعدانی، سنبل، سدر و مشک است که این ترکیب بوی باطراوت و خاطره انگیزی به بدن شما داده و باعث ایجاد حس موفقیت و هیجان در شما می شود. مدل Summer Man پرفروش ترین عطر بیک مردانه بازار بوده و علت محبوبیت این مدل، ماندگاری و بوی خوش این عطر است.

این عطر را میتوان در گروه پرفروش ترین عطر بیک مردانه دانست که طرفداران خودش را در بازار دارد. در این بخش قصد داریم پرفروش ترین عطر بیک مردانه در بازار ایران را به شما معرفی میکنیم. همچنین نتهای دوگانه در عین سادگی، حس حضور در جنگلهای انبوه را به شما و اطرافیانتان منتقل میکنند.

از بزرگترین علت محبوبیت عطر بیک شماره 1می توان به کیفیت عالی، بسته بندی شیک و در عین حال ساده، قیمت بسیار مناسب و رایحه های خاص و ماندگار اشاره کرد. در ابتدا عطر در 4 عطر و سه نوع بسته بندی تولید و به بازار عرضه شد ، اما به تدریج و با گسترش فروش این مارک موفق شد محصولات خود را در بیش از یک روغن اساسی و بسته بندی های مختلف تنوع دهد. عطر بیک شماره ۱۴ عطری سرشار از طراوت، با رایحه شکوفههای نارنگی، پرتقال به همراه بوی خوش گلبرگهای گل یاس و سوسن وحشی که انرژی مثبت میآفریند.

دیدگاهتان را بنویسید