قیمت + خرید کتاب های رشته روانشناسی 🌱 دانشگاهی

در میان کتابهای دانشگاهی، کتاب دانشگاهی روانشناسی بسیار گسترده و متنوع است. یکی از مزایای خرید از سایت سراج بوک این است برای کتاب ها قیمت های شگفت انگیزی را در نظر گرفته ایم تا شما علاوه بر خرید آسان، با قیمت بسیار مناسب تر از دیگر فروشگاه ها کتاب مورد نظر خود را خریداری نمایید.

خرید کتاب روانشناسی پرورشی نوین ( روانشناسی یادگیری و آموزش ) دکتر علی اکبر سیف به صورت نو و دست دوم . پس از اینکه تصمیم به مطالعه بهترین کتاب روانشناسی در زمینه های عمومی گرفتید مهمترین کار شیوه انتخاب و معیارهای خرید کتاب های روانشناسی است که در ادامه به شما آموزش می دهیم که در خرید کتاب های روانشناسی باید به چه مواردی توجه کنید. آقای گیتومر هم یکی از بزرگان حوزه فروش به حساب میآید که بیش از 40 سال از عمر گرانبهای خود را صرف آموختن، تجربهاندوزی و آموزش فروش کرده است. در صورتی که این مقاله برای شما مفید بود، پیشنهاد میشود مقاله کتاب اسرار فروش اثر جفری گیتومر را مطالعه کنید.

همیشه خود را به جای مشتری بگذارید و ببینید که چه انتظاراتی از شما دارد. کتاب های روانشناسی جنبه های مختلفی از زندگی انسان را بررسی و تحلیل می کنند و راهکارهای مناسبی برای زندگی بهتر به فرد ارائه می نمایند. در ادامه به معرفی برخی از بهترین و کاربردیترین کتابهای دانشگاهی رشتۀ روانشناسی خواهیم پرداخت. محتوای جدید این کتاب دانشگاهی روانشناسی به نحوۀ تمرین تفکر سیستمی در دانشجویان و چگونگی ایجاد ملاحظات قومی در خانوادهدرمانی متمرکز است. کادرهای کدگذاری شده رنگی موجود در کتاب خانواده درمانی گلدنبرگ، جنبههای اصلی خانوادهدرمانی را مشخص میکند. تاکنون مترجمان و ناشران مختلفی برای ترجمه و انتشار کتاب روانشناسی فروش برایان تریسی تلاش کردهاند ولی ترجمه آقای مهدی قراچه داغی با سایر ترجمهها یک تفاوت اساسی دارد: این مترجم تمایل دارد که متن اصلی را خیلی ساده، روان و صریح به فارسی ترجمه کند و در اختیار مخاطب قرار دهد.

در زندگی یک نفر عشق وجود دارد که او را به فرزندانش پیوند میدهد؛ در زندگی دیگری، استعدادی که بتواند آن را به کار گیرد؛ در زندگی سومی شاید تنها خاطرات کشداری که ارزش حفظ کردن دارد. ما نه تنها در مورد بهبود توانایی در جمع صحبت کردن مان حرف می زنیم بلکه همچنین در مورد نحوه ی شروع بهتر ارتباط مان با دیگران سخن می گوییم. در تمامی ارتباطات خود با دیگران به این قاعده طلایی عمل کنید: با دیگران همانطور رفتار کنید که می خواهید با شما رفتار کنند. همین سادگی و قابل فهم بودن است که مخاطب را تا این حد مشتاق و علاقمند میکند.

دیدگاهتان را بنویسید