قیمت + خرید کتاب های رشته روانشناسی 🌱 دانشگاهی

کتاب نظریههای شخصیت شولتز ارائهای واضح و روشن براساس تحقیقات و یافتهها در این حوزه است که یکی از منابع آموزشی مهم روانشناسی محسوب میشود. برایان تریسی یکی از فعالترین، داناترین و تواناترین نویسندگان حوزه رشد و توسعه فردی، مدیریت، فروش و کسب و کار است و تاکنون کتابهای زیادی از او در ایران چاپ و منتشر شده است. این کتاب جزء آثار پر سابقه در زمینۀ آسیبشناسی روانی در ایالاتمتحده است که در سالهای اخیر اطلاعات جدیدی به آن افزوده شده است.

کتاب فروش موفق هم یکی دیگر از آثار اوست که در آن کلکسیونی از بهترین درسها در مورد موفقیت در فروش را ارائه داده است. در این مقاله قصد داریم نگاهی کلی به کتاب روانشناسی فروش داشته باشیم و مهمترین درسهای این کتاب را با هم یاد بگیریم. در این بخش قصد داریم چند مورد از مهمترین درسهای این کتاب را مرور و بررسی کنیم. کتاب روانشناسی فروش اثر برایان تریسی یکی از بهترین کتابهایی است که در زمینه فروش به بازار عرضه شده و طرفداران زیادی دارد. کتابهای رشتۀ روانشناسی به سبب گرایشهای مختلف آن، تنوع بسیاری دارد. کتاب روانشناسی عمومی گنجی، یکی از کتابهای رشتۀ روانشناسی است که به سبب سبک نوشتاری روان و پوشش دادن تمامی مباحث و سرفصلهای مورد نیاز درس روانشناسی عمومی، مورد توجه بسیاری از دانشجویان قرار گرفته است.

امروزه این علم مورد توجه بسیاری از کشورهای پیشرفته صنعتی قرار گرفته است. قیمت هایی که برای کتاب های سراج در نظر گرفته شده است ، بسیار مناسب و شما می توانید با خرید اینترنتی برای کتاب مورد نظر خود هزینه کمتری بپردازید . رابرت کیوساکی میلیاردر ژاپنی معتقد است آموزش هایی که در گذشته وجود داشته دیگر جوابگوی نیازهای پیچیده امروز نیست. کتاب روانشناسی اجتماعی رابرت بارون، منبع پایه و شناختهشدهی درس روانشناسی اجتماعی دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد رشتههای روانشناسی و علوم تربیتی است. کتاب روانشناسی اجتماعی یوسف کریمی، ارائهای جامع از درس روانشناسی اجتماعی برای دانشجویان مقطع کارشناسی روانشناسی و علوم تربیتی و منبع مطالعاتی برای داوطلبان کارشناسی ارشد این رشتهها است.

این کتاب دانشگاهی روانشناسی یکی از منابع آموزشی مفید درس روانشناسی بالینی دانشجویان روانشناسی، مددکاران اجتماعی، روانپزشکان و آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی بشمار میرود. تمامی این کتابها موارد زیادی همچون روانشناسی بالینی، روانشناسی اجتماعی، روانشناسی فیزیولوژی و انواع روان درمانی و… همین تلاشهای برایان تریسی باعث شده است که اساتید فروش، این کتاب را یکی از بهترین کتابها بدانند و از آن به عنوان یک کتاب مرجع یاد کنند. در هرکجای ایران که باشید، کتابانه امکان دسترسی سریع و آسان، به بهترین ترجمه و ویرایش از معتبرترین ناشران این کتابها را با بهترین هزینه برای اساتید، دانشجویان و داوطلبان آزمونهای ارشد و دکترا روانشناسی فراهم مینماید.

دیدگاهتان را بنویسید