قیمت + خرید کتاب های رشته روانشناسی 🌱 دانشگاهی

میتوانید پس از اتمام خرید با مشتریان تماس بگیرید و از آنها بپرسید که چرا شما را انتخاب کردند؟ سعی کنید بفهمید که چرا مشتریان سایر رقبا را کنار زدند و از شما خرید کردند. آن زمانی که بحث قیمت مطرح میشود. حالا سوال این است که چه زمانی کیفیت اهمیت پیدا میکند؟

قطعا خرید کتاب روانشناسی خوب از بین انبوهی از کتابهایی که در بازار وجود دارد کار راحتی نیست، با آشنایی با برخی از کتابها قطعا راحتتر میتوانید کتاب مورد نظر خود را پیدا کنید. دقت داشته باشید که برای سفارش باید لینک کتاب روانشناسی مورد نظرتان را در اختیار داشته باشید تا ایران پیپر دقیقا به دنبال همان نسخه از کتبی که شما می خواهید بگردد.

مطمئن باشید که گفتن چنین جملهای احتمال فروش کسب و کار شما را به میزان قابل توجهی افزایش میدهد. در چنین مواقعی مشتری احتمالاً ترجیح میدهد سراغ محصول با قیمت کمتر برود. او باید مشتری را متقاعد کند که این محصول به درد او میخورد و با استفاده از این محصول میتواند نیاز خود را برآورده کند. باید به مشتریان جدید بگویید که اکثر مشتریان قبلی به فلان دلیل (دلیل را ذکر کنید مثل خدمات پس از فروش عالی) از شما خرید کردند. اکنون نوبت به این رسیده است که دلیل خرید اکثر مشتریان قبلی را به مشتریان جدید و بالقوه خود بگویید.

فرض کنید که یک کسب و کار اینترنتی دارید و مشتریان قبل از خرید لازم است شماره تماس و ایمیل خود را به شما بدهند. آنها اعتقاد دارند که مشتری یک نیازی دارد که برای برآورده کردن آن میخواهد محصولی را خریداری کند. پس برطرف کردن نیاز، فاکتور اول مشتری برای خرید است. اصلیترین عاملی که آنها را به سمت خرید کردن از شما کشیده، چه بوده است؟ خرید کتاب روانشناسی به انسان مدرن این امکان را داده است تا زندگی خود را بر اساس علم روز بنا کند و موقعیت های عالی برای خود و خانوادهاش ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید