لیست فیلم های جدید ایرانی – ❤️ اسک 98

فیلم سینمایی چهار انگشت نیز در ژانر کمدی یکی از پرفروش ترین فیلم های ایران در سال 98 است و در کشورهای ایران، تایلند و کامبوج فیلمبرداری شده است و برخلاف سایر فیلمهایی که تا اینجا معرفی کردهایم از ستارههای کمتری در فیلم خود بهره میبرد و بیشتر داستان فیلم پیرامون اتفاقات ما بین جواد عزتی و امیر جعفری به پیش میرود. فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم به کارگردانی کمال تبریزی باز هم در ژانر کمدی یکی از پرفروش ترین فیلم های ایران در سال 98 است، این فیلم را شاید بتوان به عنوان یکی از پر ستارهترین فیلمهای تاریخ سینمای ایران دانست که تقریباً تمام ستارههای کمدی 10 سال اخیر سینما و تلوزیون را به همراه بازیگران بسیار محبوبی همچون محمدرضا گلزار را در کنار یکدیگر جمع کرده است.

محمدی ترکیب دیگری از این زوج را در فیلم چهارانگشت آفریده و این بار به جای انکه پدرش، منوچهر محمدی، در نقش تهیه کننده حضور پیدا کند، سکان تهیه کنندگی را به حمید پنداشته داده است. آقاخانی که در سالهای گذشته بازی در نقش های جدی را در اولویت کاری اش قرار داده بود، در « رحمان 1400 » بار دیگر به آثار طنز بازگشته و نقش آفرینی نسبتاً مناسبی هم در نقش رحمان داشته است. فیلم طلا یکی از بهترین فیلم های عاشقانه ایرانی است که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

سمیرا و همسرش فریدون به همراه کاوه، نزد منوچهر و دوستش شاهین می روند تا این پول را از آنها بگیرند. اما اشتباها پول به حساب منوچهر واریز می شود. در این وضعیت فیلم به تکه کلامهای جنسی روی می آورد و چه کسی بهتر از جواد عزتی برای ارائه آن؟ تکنیک دوربین روی دست تعریف مشخصی در تصویربرداری آثار سینمایی دارد و چنانچه بصورت صحیح از آن استفاده شود می تواند تنش فیلم را افزایش داده و مخاطب را بر روی صندلی میخکوب نماید.

همه به نوعی در بطن داستان درگیرند و این موضوع بر جذابیت فیلم سینمایی ایرانی خط ویژه می افزاید. این فیلم در جشنواره فجر بسیار دیده شد به گونهای که آن را نامزدی بهترین کارگردانی و بهترین فیلم از نگاه نو کردند ولی در رقابت نتوانست آنها را دریافت کند وناکام ماند. این موضوع دستآویزی شد تا سهیلی در قالب داستانی درام، این اتفاق را نقد کند. هرکدام پولی را وسط گذاشته تا سهمی در این کار داشته باشند. در زمان خودکشی در اصفهان، بدست علی با بازی فردین و حسن با بازی تقی ظهوری نجات مییابد و از آن پس دنیا برایش رنگ و بوی تازهای میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید