لیست فیلم های جدید ایرانی – ❤️ اسک 98

داستان دو طلبه را شاهد میشویم که به دنبال خانه میگردند. هرچند در ماههای اولیه سال شاهد اکران فیلمهای زیادی نبودیم اما رفته رفته بر تعداد فیلم سینمایی ایرانی جدید ۱۴۰۰ افزوده شد. در این مطلب به معرفی بهترین فیلمهای ایرانی دی ۱۴۰۰ پرداختهایم که هماکنون در حال اکران هستند و نباید فرصت تماشای آنها روی پرده بزرگ را از دست بدهید. در صورت تغییر جدول فروش فیلمها و یا معرفی فیلم سینمایی جدیدتر، آخرین تغییرات در همین مقاله گنجانده میشود. فیلم و سریال های ایرانی در سال های اخیر رونق بسیاری داشته که در این مقاله وب سایت آپ مدیا سایت دانلود فیلم در ایران به معرفی و نقد و بررسی فیلم و سریال های ایرانی میپردازد.

با این روندی که داشته است، دینامیت یکی از بهترین فیلم های ایرانی 1400 محسوب میشود. فرزند آنها (سهیل) کاملا سالم است اما با پدر و مادرش مشکل دارد… اما این زمیندار با آنها رفیق میشود و تصمیم میگیرد که همه سرمایه مورد نیاز آنها را تامین کند. در این فیلم سینمایی سهیلی یک تیزهوشی خاص نیز کرده است، زیرا با توجه به فینال فیلم تماشاگر تصمیم میگیرد، فیلم را دوست داشته باشد یا خیر، بنابراین کارگردان با بهره بردن از صدای محسن چاووشی که به شدت با پیام فیلم همخوان است، تماشاچی را تحت تاثیر قرار داده و راضی از سالن بیرون میفرستد.

در این فیلم سعید سهیلی همانند دیگر کارهای جدیاش، لوکیشنهای خوبی را برای فیلمبرداری انتخاب میکند، بهویژه حرکت دوربین وی بههیچوجه آزاردهنده نیست. این فیلم در جشنواره فجر بسیار دیده شد به گونهای که آن را نامزدی بهترین کارگردانی و بهترین فیلم از نگاه نو کردند ولی در رقابت نتوانست آنها را دریافت کند وناکام ماند.

اما این اقدام عشق خوانندگی در آنها ایجاد میکند و تصمیم به ضبط یک آلبوم و انتشار آن میگیرند. اما طبق روال همیشگی دنباله گشت ارشاد، دردسرها پی آنها میدود و دچار مشکلاتی میشوند. فیلم سینمایی خنده دار ایرانی “گشت ارشاد” یک و دو، از فیلم های خنده دار ایرانی محسوب میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید