لیست فیلم های جدید ایرانی – ❤️ اسک 98

شکوه (با بازی فاطمه معتمدآریا) زنی خانهدار است که با موافقت همسر دوم خود تصمیم عجیبی میگیرد. یا اینکه ارتباط او با همسر اولش چه روندی را طی کرده که شیرین از قصر پدر برای فرزندان می گوید و پدر هم احساس علاقه ای در درون خود نسبت به شیرین دارد؟ پیمان معادی در نقش قادر مولان پور فردی است که خانوادهاش در جریان بمباران شیمیایی سردشت دچار مشکلات بسیاری شدهاند. فیلم فروشنده، هفتمین اثر اصغر فرهادی در آیین اختتامیهی جشنوارهی فیلم کن 2016 حاضر شد و نظر بسیاری از منتقدین را به خود جلب کرد، همچنین برخی از منتقدین این جشنواره از فیلم فروشنده به عنوان فیلم شایستهی بردن نخل طلا نام بردند و این فیلم پرفروش ترین فیلم ایران در سال 95 است.

« غلامرضا تختی » با تمام ایراداتی که دارد هنوز اثری قابل اعتنا،مخصوصاً در ژانر نحیف ” بیوگرافی ” در سینمای ایران محسوب می شود، فیلمی که ساخته شدن آن امری بسیار دشوار تلقی می شد. این فیلم زندگی فردی به نام داود را نشان میدهد که از راه قمار اسب و فوتبال میخواهد طبقه اجتماعی خود را تغییر بدهد. که وجود رضا عطاران و جواد عزتی را از ارکان اصلی این موفقیت به حساب میاید این فیلم توانست رکورد فروش تاریخ سینما ایران را جا یه جا کند.. فیلم سینمایی «درخت گردو» یکی دیگر از جدیدترین فیلم های سینمایی ایران است که در تاریخ 10 شهریور 1400 به اکران درآمد.

داستان این فیلم قصه یک شرکت هواپیمایی است که در حال ورشکست شدن است، رئیس شرکت (لیلا حاتمی) پیشنهاد میدهد که یک هواپیمای خراب از شرکت با چند مسافر را به داخل خلیج فارس بیندازند تا بتوانند پس از کشته شدن مسافران از بیمه پول دیه و خسارت آنها را بگیرند، او سراغ یکسری افراد میرود که از زندگی خسته شده و دنبال مرگ هستند، خلبان هواپیما (مانی حقیقی) و مهمانداران نیز جزو این افراد هستند.

این فیلم با تعدادی زیادی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون اکنون یکی از بهترین فیلم های سینمایی ایرانی ۱۴۰۰ شناخته میشود. از فیلم سینمایی بنفشه آفریقایی میتوان به عنوان یکی از بهترین فیلم های عاشقانه ایرانی نام برد. فیلم سینمایی «بی همه چیز» یکی از بهترین فیلم های ایرانی سال ۱۴۰۰ که در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر از طرف منتقدین تحسین شد. این فیلم داستان چند دوست است که به صورت مجازی با هم قرار میگذارند و در یک شب به خصوص یک شرط بندی را انجام میدهند که زندگی آنها را کاملا دچار تغییر میکند.

دیدگاهتان را بنویسید