لیست فیلم های جدید ایرانی – ❤️ اسک 98

اگر به تماشای فیلم های سینمایی ایرانی علاقه دارید، در بهترین سایت دانلود فیلم و سریال این امکان برای شما فراهم شده است تا بتوانید انواع فیلم های سینمایی ایرانی را در ژانر های مختلف به صورت رایگان دانلود کنید. در این رسانه اینترنتی سریال های جدید ایرانی برای فروش تک قسمتی قرار میگیرند و دانلود با ترافیک نیم بها محاسبه میشود.

داستان این فیلم با ازدواج «رویا» و «ارژنگ صنوبر» آغاز میشود و در مسیر زندگی مشترکشان ماجراهایی برای آنها به وقوع میپیوندد. فیلم سینمایی هزارپا هم مانند دیگر آثار طنز کاملی نیست و فقط با تکیه به شوخی های جنسی و صحبت های طی فیلم جلو میرود که هیچکس را راضی نمیکند و یک سرگرمیگذرا تلقی میشود که باید آن را دید وگاهی با حرکات رضا عطاران خندهای بی روحی را زد تا خود را برای تماشای ادامه فیلم امیدوار کنید.

نمایشنامه دربارهی فروشنده ای به نام ویلی است که فکر می کند برای اینکه زندگی شرافتمندانه ای داشته باشد تنها باید به ثروت اندوزی و کسب محبوبیت میان دیگران بپردازد او در این راه… به طور کلی باید بگوییم سریال های ایرانی که برای شبکه نمایش خانگی ساخته می شوند از جذابیت بیشتری برخوردار هستند.

نکته ی قابل توجه این است که با مدیریت صحیح این سریال ها به صورت قانونی دانلود می شوند. در بسیاری از مواقع ممکن است هنگامی که یک فیلم سینمایی ایرانی در حال اکران است شما فرصت کافی برای رفتن به سینما را نداشته باشید و یا بعدا به دلایل مختلف نتوانید نسخه ی قانونی فیلم را خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید