لیست فیلم های جدید ایرانی – ❤️ اسک 98

پاسخ سوال اینجاست که فیلم چهار انگشت ربطی به ژست و سوژه و فرم خانم یایا ندارد و دقیقا مسیری را میرود که برخی فیلمهای کمدی امروزی میروند: شوخی با خط قرمزها و گذاشتن یک شخص (ترجیحا حاج آقای مذهبی مرتبط با بدنه حاکمیت) در کنار این خطوط. فیلم سینمایی چهار انگشت نیز در ژانر کمدی یکی از پرفروش ترین فیلم های ایران در سال 98 است و در کشورهای ایران، تایلند و کامبوج فیلمبرداری شده است و برخلاف سایر فیلمهایی که تا اینجا معرفی کردهایم از ستارههای کمتری در فیلم خود بهره میبرد و بیشتر داستان فیلم پیرامون اتفاقات ما بین جواد عزتی و امیر جعفری به پیش میرود.

این فیلم جذاب یکی از بهترین فیلم های عاشقانه ایرانی است. فیلم سینمایی بمب یک عاشقانه که سومین فیلم بلند پیمان معادی در مقام کارگردان است یکی از بهترین فیلم های عاشقانه ایرانی است. اگر به دنبال یک فیلم عاشقانه هستید، شبی که ماه کامل شد را از دست ندهید، زیرا یکی از بهترین فیلم های عاشقانه ایرانی است. فیلم سینمایی هزارپا در رتبه اول لیست پرفروش ترین فیلم های سال 97 قرار گرفت و توانست لقب پرفروش ترین فیلم ایرانی 97 را به خود اختصاص بدهد و همچنین یکی از اعضای لیست پربیننده ترین فیلم تاریخ سینمای ایران نیزهست.

اما گلی حتی او را به یاد هم نمیآورد. بارها به دکتر مراجعه میکنند، انواع داروها و کلی هزینه؛ اما به نتیجه نمیرسند. فیلم درباره ماموران اداره مبارزه با مواد مخدر است که به سختی به دنبال یافتن مواد فروشی مشهور به نام ناصر خاکباز ( نوید محمد زاه ) هستند.

بعد از مدتی، امیرعلی خبردار میشود که نوشین خودکشی کرده است. او عاشق میشود. این در حالی است که پس از ازدواج بنا بهدلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. سرگرد نعمت جاهد رئیس زندان است. سرگرد جاهد از این خبر بسیار خوشحال میشود. اولین شوک جایی وارد میشود که جای شخصیتها عوض میشود و بهنوعی تمام معادلات عوض میشود. سرگرد جاهد متوجه میشود که این زندانی در محوطه پنهان شده و بهدنبال او میگردد تا ترفیعش به خطر نیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید