لیست مرکز خرید مانتو در تهران

یکی دیگر از جنس های پرطرفدار مانتو کرپ فیونا است چراکه دوام بالا و لطافت عالی دارد و در مانتو شلوار اداری بسیار استفاده میشود. جنس کودری: این پارچه که به پنبهای هم معروف است، با وجود خنکی، آبرفت هم دارد. اگر اصول ست کردن مانتو با کیف و کفش و شال خود را نمی دانید بر روی لینک کلیک کنید. همانطور که در مقاله های قبلی در سایت پنو اشاره کردیم، در صورتی که بتوانید رنگ و نوع پارچه مانتوی خود را با توجه به رنگ پوستتان انتخاب کنید، نیمی از مسیر انتخاب درست را در خرید مانتو طی کرده اید.

میتوانید از زیورآلات پارچهای سوزندوزی شده کمک بگیرید یا سراغ اکسسوریهای پلاستیکی با رنگهای بولد Bold بروید. جنس پرادا: این پارچهی وارداتی با رنگهای خاص برای تهیهی لباسهای اداری به کار میرود. جنس ساتن: اگر میخواهید با پوشیدن یک مانتو و لباس مجلسی در کانون توجه باشید، پارچهی ساتن با تنوع، رنگبندی و خاصیت براق و لیز بودن، گزینهی خوبی است. مانتو و شلوار یک رنگ که قد را بلندتر نشان میدهد، برای خانمهای بلند قد توصیه نمیگردد.

مانتوی گشاد که اندام را بزرگتر نشان میدهد، زیبندهی افراد بلند قد نیست، مدل کمر دار تنگ انتخاب خوبی است. برش مربعی، داشتن پف روی شانه و آستین و همچنین اپلدار مانتویهای مناسبی برای افراد دارای شانههای پهن نیستند. مانتوهایی که از پارچههای طرحدار تهیه میشوند و مدلهای جین، پیلی و جیب روی سینه گزینهای مناسب برای بانوان بدون برجستگی و دارای اندام صاف، به شمار میروند. این گروه از بانوان میتوانند از مدل چپ و راست که یک طرف مانتو روی طرف دیگر قرار میگیرد و شکم را میپوشاند، استفاده نمایند.

به طرح مانتو مورد نظرتان توجه کنید تا شیک ترین و مدرن ترین طرح را برای سفارش انتخاب نمایید. از پوشیدن مانتوی بلند و گشاد خودداری کنید همچنین از طرح های چروک. همچنین بعضی خانم ها با استفاده از رنگ های دیگر برای سایر پوشش و وسایل خود سعی می کنند این موارد مثل کیف کفش یا اکسسوارات خود را جلوه زیبایی به پوشش روشن خود بدهند همچنین از ترکیب زیب و جذاب صورتی و آبی رو شن که یک ترکیب بسیار مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید