مدل مانتو جدید در سال 98 همراه با عکس [لینک خرید مانتو مجلسی شیک]

انتخاب درست مانتو، عیبهای ظاهری شما را تا حدودی از بین برده و شما را شیکپوش و جذابتر نشان میدهد. افراد کوتاه قد یا ریز اندام در موقع خرید مانتو، نباید از مانتوهای کمربند دار استفاده کنند. مانتوی ورزشی مانتویی است که بانوان معمولاً در زمان ورزش کردن در محیط عمومی از آن استفاده میکنند. خرید مانتوی مناسب تاثیر زیادی بر زیبایی و جذابیت اندام و ظاهر استایل زنانه می گذارد. تا به حال برای شما پیش آمده که ابتدا یک شلوار تهیه کنید و بعد به سراغ مانتوی مناسب آن بروید؟

اغلب مانتوهای بهاری و تابستانی با پارچههای سبکی مانند لینن و پارچههای نخی دوخته میشوند و برای داشتن یک مانتو زنانه شیک میتوانید به سراغ انواع پارچه کرپ بروید. با توجه به تمامی موارد گفته شده می توان نتیجه گرفت مناسب ترین مانتو برای فصل بهار و تابستان مدل های گشاد ساده و جلو باز می باشد همچنین مانتوهای عبایی و پانچ نیز می توانند بهترین انتخاب برای این فصل باشند. اگر بالاتنه درشتی دارید: مانتو های یقه هفت انتخاب مناسبی برای شما هستند. در این روزها که در آستانه فرا رسیدن سال نو قرار داریم، بازار انتخاب و خرید مانتو داغ میشود، چرا که مانتو یکی از اساسیترین آیتمهای لباسهای بانوان در ایران میباشد.

یکی از بی نظیرترین و متنوع ترین محصولات موجود در فروشگاه ما را مانتو شکل داده است. بازار بزرگ رضا یکی از اصلی ترین مراکز خرید در بازار تهران واقع در خیابان 15 خرداد هست که میشه از اون به عنوان یک مرکز خرید مانتو خوب و عالی هم نام برد.

البته قیمت مانتوها در مدل های متنوع متفاوت است به طوری که مانتو مجلسی نسبت به مانتو های معمولی (یعنی مانتو های کژوال و یا رسمی) دارای قیمت بالاتری هستند و گاها قیمت آنها از یک دست لباس مجلسی هم بالاتر می رود. برای انتخاب خوب هنگام خرید کت ، کافی است به چند نکته توجه کنید ، که در زیر به آنها توجه خواهیم کرد. بنابراین ، اگر بپرسید ، کت ارزان قیمت را از کجا بخرم؟ همیشه در تابستان این سوال در ذهن خانم ها بوجود می آید که چه مانتو تابستانی بخرم؟ این سبک از لباسها برای استفاده در خیابان بسیار مناسب هستند و شما را از گرمای آزاردهنده بعضی از روزهای تابستان در امان نگه میدارند.

دیدگاهتان را بنویسید