مدل مانتو مجلسی شیک 1401 + راهنمای خرید – مزون گالانت

این نوع بیشتر به نوع بلند و عبا گونه طراحی می شوند اما مدل های دیگری مانند مانتو جلو باز دخترانه 13 ساله، تابستانی، اسپرت کوتاه، بلند، حریر، بلند مجلسی و ابروبادی وجود دارد که هر کدام به تنهایی زیبایی و جذابیت منحصر به فردی را برای شما به ارمغان می آورد. مانتوها با پارچههای طرحدار میتواند به اندام شما حجم دهد. پارچه های مناسب برای این نوع، پارچه های ضخیم و ایست هستند که تن خور خوبی دارند و به خوبی روی بدن می نشینند.

بهترین توصیهای که میتوانیم به شما بکنیم این است که حداقل یکبار در هر دوره زندگیتان از مشورت یک طراح لباس و یا یک خیاط کاربلد برای انتخاب مدل و نوع پارچه بهره ببرید. براتون یک مثال میزنم: یعنی ۸۰ درصد از مانتوهای که میپوشید جزوه ۲۰درصد از مانتوهای مورد علاقتونه، یا مثلاً ۸۰ درصد از درآمد شما از ۲۰ درصد از مشتریان است، خب برید یک نگاهی به کمد لباساتون کنید و از خودتان این سؤال رو بپرسید که آیا بیشترین رنگی که من در کمدم دارم چه رنگیه؟

در کل بهتر است مانتو روزمره مورد نظرتان علاوه بر تن خور مناسب و اعطای زیبایی ظاهری به فرم بدن شما، کمک کند احساس راحتی و آسایشِ خاطر را تجربه کنید. از این مدل بیشتر به عنوان مدل مانتو تابستانه استفاده می کنند. بهتر است که انتخاب رنگ لباس با توجه به رنگ پوست صورت گیرد به طور مثال کسانی که پوست تیره دارند و دارای چشم و موهای مشکی یا قهوه ای تیره هستند باید لباسی را انتخاب کنند که با رنگ های تیره مغایرت داشته باشد، این مغایرت چهره را از یکنواختی بیرون آورده و باعث جذابیت بیشتر میگردد.

معماری این بازار دارای سبک سنتی بوده و یکی از بزرگترین بازارهای اصفهان به شمار میرود. شما با خرید این مدل آزادی عمل کافی را برای انجام کارهای روزمره خود دارید و در انواع یقه دار و بدون یقه در بازار موجود هستند. شما می توانید برای دوخت آن از انواع پارچه های چهارخانه ریز و درشت، راه راه عمودی و افقی و گلدار انتخاب کرده و مدل مانتو جلو باز اسپرت کوتاه را طراحی کنید. برای سفارش مقالات می توانید اینجا کلیک کنید ! شما می توانید با توجه به استایل و لسقه خود یکی از بهترین نوع آن را انتخاب کرده و در موقعیت های گوناگون استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید