مدل کفش های زنانه ترند سال 1401

پنتون هر ساله در همایشی رنگ سال جدید را انتخاب میکند و این رنگ، خیلی زود توسط طراحان و صاحبان صنایع پوشاک و مد، مورد توجه قرار میگیرد و وارد محصولاتشان میشود. مثل رنگ های صورتی کم رنگ، صدفی، آبی پاستلی و بنفش کم رنگ و … مثل رنگ های مرجانی، صورتی کم رنگ و هلویی.

رنگ نود برای زمستون مناسب تر هست و برای آرایش عید 1401 بهتره از رنگ های صورتی و هلویی و مرجانی و سرخ استفاده کنید. پس اگر می خواید آرایش عید خودتون رو تکمیل کنید بهتره به ابروهاتون دست نزنید و اون ها رو باریک یا رنگ روشن نکنید. لباس مجلسی پوشیده نیز جزو پرطرفدارترین سبک به شمار می آید، مخصوصا اگر از ترکیب رنگ سفید و مشکی و یا رنگ های شاد و یکدست استفاده شود.

به عنوان مثال انتخاب لباس مجلسی دکلته سفید مناسب عروس در جشن عقد و یا حنابندان است تا متفاوت تر از دیگران ظاهر شود. پیشنهاد می کنیم اگر هنوز یک جفت کتانی در مجموعه کفش های خود ندارید، یک جفت کتانی اسنیکر سفید خریداری کنید چرا که کتانی های سفید هیچ گاه از مد نمی افتند. سعی کنید توجه استایل خود را به سمت بالاتنه ببرید.

ترند استایل سال 1401 رنگ زرد روشن و خاکستری است. در سال 1401 هم همچنان ابروهای پر و پهن و دست نخورده ترند هستند. این نوع کفش در ترکیب با دامن و شلوار کاملا متناسب عمل می کند. با این مدل به راحتی می توانید راه بروید و هم از وجود مقداری لژ که باعث بلندتر شدن قدتان می شود، لذت ببرید. پیروی از مد یکی از راه های خوش استایل شدن است بنابراین برای انتخاب کفش زیبا برای عید باید با مدل های ترند و مد سال 1401 آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید