مطالعه بیشتر: گوگل سرچ کنسول چیست؟

کتابخانه آنلاین لیداوب در سری مقالات سئو ، هر آنچه که لازم باشد در این حوزه بدانید را به شما آموزش میدهد. کاربری که وارد سایت میشه و سریع خارج میشه یک نمره منفی برای سایت محاسبه میشه. گوگل نیز به مرور زمان معیارهای تجربه کاربری مطلوب را از طریق فیدبکهای کاربران، تشخیص داده است و آن را از مهمترین عوامل امتیازدهی به سایت ها قرار داده است. در واقع کاربران از طریق این جستجوگرها به سایت و مطلب مورد نظر خود میرسند. با استفاده از ابزار Majestic Seo، قادر خواهید بود متد لینک سازی خارجی و داخلی سایت، تعداد لینک های فالو و نوفالو و انکر تکست ها را مورد بررسی قرار دهید.

علاوه بر تگ h1 که اهمیت بسیار بالایی دارد میتوانیم از تگ های h2 و h3 نیز برای معرفی بهتر موضوع مورد بحث استفاده نماییم. از طرف دیگر این کار شما نیت خوب شما را به رقبا نشان میدهد و احتمال دارد که آنها هم دلشان نرم شود و لینک سایت شما را در سایتشان قرار دهند ? به عبارتی دیگر اصطلاح سئو کلاه سیاه اشاره به مجموعهای از دستورات دارد که به منظور فریب، بازی و دستکاری الگوریتمهای موتورهای جستجو با هدف بدست آوردن رتبهبندی بالا، بکار میرود.

این همچنین به سئو اخلاقی نیز یاد میشود زیرا دلیل آن این است که یا اجرای بلند مدت داشته و یا از دستورالعملها و سیاستهای صحیح جهت بدست آوردن رتبههای بالا در نتایج موتورهای جستجو استفاده میکند. سئو دو روش کلی داره : سئو داخلی ( SEO on Page ) و سئو خارجی ( SEO off Page ) که در ادامه به معرفی این دو روش خواهیم پرداخت. انجام تاکتیکهای سئو کلاه سیاه ممکن است که باعث افزایش رشد ناگهانی در نتایج جستجو شود ولی میتواند منجر به پرداخت جریمه و یا حذف کامل از فهرست پایگاه داده موتور جستجو شود.

در ادامه میخواهیم چند نمونه از انواع محتوای با کیفیت که در سال 2020 بسیار خوب جواب میدن رو با شما به اشتراک بذاریم. خوب همونطور که گفتم باید محتوای یک وب سایت کاربر پسند باشه. حال نمایش در نتایج گوگل که کاملا رایگان است و اگر همین الان کلمه دانلود را در گوگل سرچ کنید هزاران نتیجه برای شما نمایش داده میسشود.

دیدگاهتان را بنویسید