مطالعه بیشتر: گوگل سرچ کنسول چیست؟

کلمه کلیدی کوتاه (short tail) : این نوع کلمات کلیدی تک کلمه ای هستند مثل کلمه بورس – سئو – فیلمبرداری و … حال اگر این صفحات را مسدود کنید، گوگل دیگر نمیتواند به کاوش خود ادامه دهد. بنابراین اگر فردی کلمه فروشگاه اینترنتی را هم جستجو کرد اولین گزینه در صفحه نتایج به او “دیجی کالا” پیشنهاد داده میشود. دقیقا برای سئو سایت هم به همین صورت هست اگر شما در انجام عملیات سئو خطایی را انجام دهید که خارج از قوانین سئو و قوانین گوگل باشد، اینجا گوگل شمارا جریمه خواهد کرد.

پنالتی سایت و جریمه شدن سایت شما به این گونه نیست که گوگل سایت شمارا کامل جریمه کند. اگر شما برای هر صفحه و کلمه کلیدی سایتتون مرتکب خطا شوید گوگل فقط و فقط همان صفحه سایت و همان کلمه کلیدی شمارا جریمه میکند. باید گفت خیر صفحه اصلی سایت شما پنالتی نخواهد شد و این جریمه تنها برای صفحات داخلی سایت شماست که از همین ترفند پنالتی نشدن صفحه اصلی سایت میشود در بحث لینکسازی داخلی سایت و بهبود رتبه سئو سایت کلی استفاده کرد.

اما حالا که میتوان اینقدر راحت از بودن در صفحه اول گوگل پول درآورد، به نظرتان چطور باید سایتمان را به آنجا برسانیم؟ هر چقدر امتیاز گوگل به یک وبسایت بیشتر باشد موجب ارتقا رتبه سایت در گوگل می شود ، فرآیند سئو نیز به همین دلیل اهمیت دارد که زمان و سرعت ارتقا رتبه در موتورهای جستجو را بهبود می بخشد. فرایند تولید محتوا با تحقیق درباره کلمات کلیدی آغاز می شود. در اصل این فایل، آدرس تمامی صفحات سایت شما را در خود جای میدهد تا زمانی که ربات های موتورهای جستجویی مثل گوگل به سایت سر میزنند، با کمک آن، بهتر صفحاتتان را شناسایی کنند.

شناسایی دقیق کاربر باعث میشه که شما دقیقترین محصول رو بر اساس نیاز کاربرتون آماده کنید. کلمه کلیدییا همون Anchor Text سه مدل رایج دارد که در دوره آموزش سئو کامل این موارد را میشناسید. خب در بالا سه مدل اصلی انکرتکست را باهم شناختیم که شاید کمتر با این مورد ها آشنا شده بودید ولی تو این پست برتر آموز این کلمات را شناختی رفیق. شما در آموزش سئو سایت خودتون چند مدل دیگر کلمه کلیدی را خواهید شناخت.

دیدگاهتان را بنویسید