معرفی 30 کتاب روانشناسی (پرفروش) و قیمت آنها در سال 2022

خرید کتاب خوب شما را عاشق مطالعه می کند! مطالعه فرآیندهای یادگیری از دو جنبه شناختی و رفتاری، امکان درک تفاوتهای فردی، رشد شناختی، انگیزه و نقش آنها در یادگیری را برای دانشجویان فراهم میکند. برای اولین خرید خود از 30 درصد تخفیف برخوردار خواهید شد. هنر شفاف اندیشیدن سومین کتاب فردوسی پور است که امسال از سوی «نشر چشمه» وارد بازار کتاب شد. جالب است بدانید که ترس از ضرر بسیار قدرتمند است. یکی از نکات مهم در خرید کتاب روانشناسی این است که حتما به نویسنده کتاب توجه کنید. در صورتی که چنین امکانی وجود ندارد، حتماً از حس ترس استفاده کنید و شک نکنید که این حس، خیلی قدرتمند است و میتواند فروش شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

هر یک از کتابهایی که در این مطلب برای شما عنوان شدهاند می توانند نگاه شما را پدیده کتاب تغییر دهند و حتی ممکن است به یک عاشق تمام عیار برای کتاب تبدیل شوید. در صورتی که میخواهید این کتاب را به صورت اینترنتی تهیه کنید، کافی است به وبسایت نشر ذهن آویز مراجعه کنید. با توجه به این که این روز ها بسیاری از کار ها به صورت اینترنتی انجام می شود ، فروشگاه کتاب سراج هم امکان سفارش اینترنتی را برای محصولات خود در نظر گرفته است و شما می توانید این تمامی کتاب های موجود در این فروشگاه را به صورت اینترنتی در هر کجا که هستید ، سفارش و خریداری کنید .

این کتاب ها زندگی انسان را در جامعه راحت تر کرده و به شناخت بیشتر ما کمک می کنند. به عنوان مثال هر ساله باید خودروی خود را مشمول بیمه شخص ثالث کنیم یا برای مغازه و فروشگاه خودمان، بیمه آتشسوزی بخریم. این داستانها به وضوح نشان میدهد مهم نیست چه کسی هستید و کجا زندگی میکنید، شما هم میتوانید از راز برای ساختن آنچه میخواهید استفاده کنید.

آیا خرید این بیمهها دلیلی جز ترس دارد؟ آیا بدون اینکه شما صحبت کنید، میتواند بفهمد که مشکل چیست؟ گاهی اوقا افراد می گویند که ما کتاب روانشناسی نمی خوانیم اما در عوض فیلم های مبتنی بر علم روانشناسی می بینیم و فرقی ندارد در حالی که کاملا برعکس است چون در فیلم دیدن مغز تا حد زیادی منفعل است ولی در کتاب خوانی قوه تخیل و تصور و تفکر به شدت درگیر هستند و برای سلامت مغز نیز بسیار مفید است. او یک فضای امن، راحت و صمیمانه برای مشتری ایجاد میکند و سپس با پرسیدن سوالات مشخص و معین میکوشد که نیاز مشتری را درک کند.

دیدگاهتان را بنویسید