نحوه ساخت شمع تزیینی و ایده های خلاقانه استفاده از شمع

مرحله ششم: شمع را از داخل قالب درآورید. در اولین مرحله ساخت شمع تان، شما باید تصمیم بگیرید که از چه نوع مومی می خواهید استفاده کنید. شاید اینطور فکر کنیم که امروزه با وجود انواع و اقسام وسایل نورپردازی مدرن، چه احتیاجی به شمع هست؟ چه ترفندهایی برای این کار سراغ دارید؟ برای درست کردن شمع در خانه با شمعهای کهنه میتوانید شمعها را به روش بن ماری آب کنید و سپس بعد از اضافه کردن رنگ و عطر در قالب بریزید. درآمد شمع سازی در خانه بسیار خوب است و اگر در طراحی شمعها کمی خلاقانه عمل کنید، میتوانید فروش خوبی را تجربه کنید.

به دو طریق میتوانید شمع رنگین کمانی بسازید. شما میتوانید تقریباً هر قالبی که دوست دارید برای شمع استفاده کنید،قالب باید بهاندازه کافی بادوام باشد تا بتوانید از موم گرم استفاده کنید. نیاز به نور و روشنایی از گذشته در انسان وجود داشته و برای دست یافتن به آن از وسایل گوناگونی استفاده کرده است. در این مقاله به آموزش ساخت شمع در خانه خواهیم پرداخت.

در صورتیکه باز شمع از قالب خارج نشد، پس از خنک شدن شمع، قالب را پنج دقیقه در فریزر بگذارید و بعد آن را از قالب جدا کنید. برای ساخت شمع نیاز به پارافین، فتیله و یک قالب مناسب دارید. امروز چند آموزش جالب و جذاب برای ساخت و بازسازی شمع هاي کهنه خانه را برای شـما آورده ایم. این موم از جمله معمول ترین و محبوب ترین موم هایی است که در شمع سازی مورد استفاده قرار می گیرد. آتش، فانوس، شمع و لامپ های روشنایی از جمله تلاش های آدمی برای ایجاد روشنایی است.

پارافین کریستالی: از این پارافین به دلیل داشتن انعطاف بالا برای ساخت شمع های دست ساز استفاده می شود. در بسیاری از فعالیت های نیازمند به تمرکز و آرامش دارد مانند یوگا از آن استفاده می کنند. در این میان شمع ها همواره جایگاه ویژه ای به عنوان روشنی بخش داشته اند و برخی معتقدند انرژی فضای اطراف خود را مثبت می کنند. اکنون که با شمع سازی در خانه آشنایی پیدا کردید، می توانید انواع شمع های مختلف را به راحتی و در اشکال زیبا و متنوع بسازید و مورد استفاده قرار دهید. با 10 قطره شروع کنید، و همینطور تاز مانی که بهاندازه دلخواهتان برسد اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید