هر آنجه درباره کنکور 1401 باید بدانید !

یکی از موارد مهم در کنکور 1401، تست زدن و بررسی جواب­ های آن است. به این معنی که برای تحصیل در آن رشته ها نیاز به شرکت و قبولی در کنکور نیست. البته هنوز اخبار تکمیلی و قطعی در این رابطه مطرح نیست. شاید کنکور 1401 در سال­ های اولیه برگزاری­ اش کمیت مطالعه را مورد توجه قرار می­ داد اما کنکور 1401 سال­ های اخیر کیفیت را هدف قرار داده است و این موضوع می­ تواند به شما کمک کند به جای ورق زدن کل کتاب­ های درسی تنها آنچه را که ضروری است مطالعه کنید. تست های مهم و سوالاتی که نکات مهم کنکوری دارند و درصد پاسخ گویی پایینی داشته اند توسط اساتید مجرب کانون به عنوان سوالات چالشی پلکان در اختیار شما داوطلبان قرار می­گیرد.بنابراین با مرور و حل تست ها با دام­ های داخل سوالات آشنا می­ شوید که این مورد کمک شایانی به شما می کند.

یک برنامه­ ی درست که روی آن فکر شده باشد و به شما کمک کند چه زمانی مطالعه کنید می­ تواند بسیار مفید باشد. این باعث می ­شود تنها موضوعات کاربردی را مطالعه ­کنید و دیگر مجبور به خواندن بخش­ هایی که تنها حافظه شما را پر می­ کند نباشید. دقت کنید که شما کل دو هفته بین آزمون های قلم چی یا گاج را صرف مطالعه مطالب جدید نمی کنید.

این طرح موسسه فاروس، با هدف کسب رتبه برتر در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی شکل گرفته است. در این آزمون ها شما هر درسی را که مد نظرتان است انتخاب و روی آن کار می­ کنید. حال بیایید تصور کنید برنامه­ ریزی مناسبی نیز انجام دادید اما به علت از دست دادن زمان، انگیزه شما نیز از بین رفته­ است.

همچنین وجود یک جزوه مناسب که اطلاعات جامع و کامل و در عین حال خلاصه شده ای را در اختیار شما قرار دهد بسیار در وقت شما صرفه­ جویی می­کند. در موضوع تفکیک سنجش از پذیرش، این موضوع در حال بررسی می باشد که یک آزمون سنجش معلومات به صورت دو بار در سال گرفته شود. در ادامه با تکراتو همراه باشید تا در مورد تغییرات کنکور 1401 سازمان سنجش اطلاعات بیشتری به دست آورید. ➕ دانشجویان اخراجی دانشگاه ها تا پايان خدمت دوره ضرورت يا دريافت معافيت دائم، مجاز به ادامه تحصيل نمی باشند.

دیدگاهتان را بنویسید