همه چیز درباره کنکور ۱۴۰۱

رشته روانشناسی یکی از رشته های علوم انسانی است که اگر روی آن سرمایه گذاری کنید به دلیل جذابیت و مفهومی بودن این درس می تواند شما را به درصد بالایی در کنکور برای قبولی در رشته های برتر علوم انسانی دانشگاه های معتبر برساند پس باید این یک کتاب را خط به خط بخوانید و سوالات کنکور سال های اخیر را تمرین کنید ، توصیه می شود تمامی دروس جمع بندی شود زیرا بر اساس تکنولوژی روز 70% آموزش تصویری، 20% شنیداری و 10% تالیفی است روانشناسان یادگیری بر این باورند که نوشتن ارزش و اعتباری معادل 90% در بحث یادگیری دارد پس خلاصه نویسی را فراموش نکنید تا مطالب را در حافظه بلند مدت خود ثبت کنید ، علاوه بر این، خلاصه نویسی یک کار کاملاً شخصی است و شما فقط می توانید از خلاصه بالاترین رتبه ها یا افراد موفق به عنوان یک مدل یا روش علمی خاص استفاده کنید.

دلیل آن هم شیوع کرونا و ترس از گسترش آن در هنگام تجمع عظیم افراد کنکوری در مکان های سربسته بود. البته در این دو سال علاوه بر افزایش تعداد روزهای برگزاری این آزمون، حوزه های برگزاری هم افزایش پیدا کرد تا خطر شیوع کرونا کاهش پیدا کند. سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد اعلام کرد که هنوز اطلاعیه ای در این خصوص منتشر نکرده است اما با توجه به برگزاری آزمون در تیرماه، انتظار می رود نتایج آن منتشر شود. به گزارش مجله آکو و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان برگزاری کنکور همه ساله با انتقادات بسیار زیادی برگزار می شود.

کنکور سراسری 1401 در تیر 1401 در پنج زیر گروه آزمایشی برای همه دانشجویان آینده نگر در دانشگاه های ملی مستقل برگزار شد. همان طور که گفته شد، داوطلبان برای انجام فرآیند ثبت نام در کنکور سراسری بایستی با در دست داشتن مدارک ثبت نام کنکور سراسری، به سایت ثبت نام کنکور سراسری مراجعه نمایند. هزینه ثبت نام کنکور سراسری 1401 ، توسط سازمان سنجش و آموزش کشور مشخص شد.

هر ساله سازمان سنجش با انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته، زمان انجام این مراحل را برای داوطلبن اطلاع رسانی خواهد کرد. سازمان سنجش با استفاده از اصول اندازهگیری و سنجش، بر اساس روش تراز که هر ساله در ویژهنامه راهنمای انتخاب رشته نیز توضیح داده میشود، بهترین تصمیمها را به نفع داوطلبان عزیز گرفته و خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید