همه چیز درباره کنکور ۱۴۰۱

جناب پورعباس با بیان این که برای سه سال آینده نوید هوشمند شدن تمامی آزمونها را دادند در ادامه چنین بیان کردند که تغییرات کنکور سراسری از سال 1401 اعمال خواهد شد و اولین قولی که به تمامی داوطلبان دادند این است که دفترچه و پاسخنامه آزمون سراسری به سه دفترچه ارتقاء پیدا خواهد کرد؛ به این معنی که یک دفترچه عمومی و دو دفترچه تخصصی به همراه یک پاسخنامه عمومی و دو پاسخنامه تخصصی در بین داوطلبان توزیع خواهد شد. برگزاری آنلاین چنین آزمونهایی، امکان تنظیم راحت تر مدارس مختلف با این برنامه و نیز مشارکت دانش آموز در آزمون فارغ از زمان حضور در مدرسه را نیز تسهیل میکند.

اگر دانش آموز پایه دهم هستید و به تازگی انتخاب رشته نهم به دهم را انجام داده اید ، توصیه می شود که از همین حالا که فرصت هست ، با برنامه ریزی درسی حرفه ای ، خود را برای کنکور 1401 آماده کنید. نکته 2 : برای داوطلبان نظام جدید، امتحانات پایه دوازدهم به صورت نهایی برگزار می شود و معدل امتحانات دهم و یازدهم آنها تاثیری در کنکور 1401 ندارد. این سنجش ها که بر اساس فصل و طبقه بندی کتاب های درسی طراحی شده اند، در تمام درس های پایه دوازدهم ارائه می شوند. متقاضیانی که در دانشگاه های روزانه 99 و قبل از آن که مشغول به تحصیل می باشند، می بایست تا قبل از تاریخ 25 اسفند ماه 1400 از دانشگاه خود انصراف دهند.

همچنین اگر فردی تبرئه شده باشد، مشکلی ندارد و میتواند تحصیل خود را ادامه دهد. پورعباس ادامه داد: دفترچه سوم این گروه شامل فیزیک، شیمی و زمینشناسی است. ➕ مشمولان غايب مجاز به ادامه تحصيل نمی باشند و در صورت شركت در آزمون سراسری و قبولی در آن، معافيت تحصيلی برای آنان صادر نگرديده و دانشگاه ها مجاز به ثبت نام از آنها نمی باشند. شرایط مذکور که از طریق دفترچه ثبت نام کنکور سراسری در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد، به شرح زیر می باشد.

دسترسی به دفترچه ثبت نام کنکور سراسری، در تاریخ 10 بهمن ماه سال جاری امکان پذیر می باشد که لینک دانلود آن در جدول ذیل برای شما قرار داده شده است. ثبت نام آزمون سراسری، اطلاعات کافی را پیدا نمایند. تنها گزارشهایی مورد توجه قرار میگیرد که متقن باشد، صورت جلسه ابزار و آلات داشته باشد و صورت جلسه وزارت اطلاعات هم ضمیمه شده و ارتباطات پولی و رد و بدل پول نیز تأیید شده باشد. لازم است اين كد، شماره پرونده (7 رقمی) و همچنين اطلاعات كارت يا كارت های اعتباری را تا پايان مراحل آزمون نگهداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید