چرا تتلو خالکوبی می کند؟

همچنین او روی صورت خود جهان ماورایی را خالکوبی کرده است و در کل می خواهد با این کارش جلب توجه کند. سینما برتر: امیر تتلو عکس لخت مادر و خواهرش را روی بدنش خالکوبی کرد. تاتو بدن | تاتو صورت | دکتر تاتو :تتوهای جنجالی تتلو روی بدنش علاقه او به این کار می باشد.او از قدیم به خالکوبی علاقه داشته و الان تمام بدن خود را خالکوبی کرده است. تتلو که اخیرا عکسی بی حجاب از مادرش را روی بدنش خالکوبی کرده بود آن را باحجاب کرد.

5 در سال 1392 ترانه انرژی هسته ای را روی عرشه ناو جنگی با همکاری ارتش خواند که بسیار جنجالی شد. ترانه انرژی هسته ای و ناو ارتش تتلو. لازم نیست یادءوری کنید و انرژی منفی بدین! بطور کلی مـا یک گونه شخصیتی ـ نمایشی داریم کـه دوست دارند دیده شوند و برای شهرت همه ی کار میکنند.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها.. در نهایت سایت شرط بندی تتل بت را راه اندازی کرده است. عکس – سایت تیتربرتر . عکس جدید تتلو با خالکوبی – عکس نودی. عکس خالکوبی جدید امیر تتلو. رمزگشایی از خالکوبی جدید امیر تتلو با نسبت فیبوناتچی . عکس جدید تتلو با خالکوبی جدید . نوشته چرا تتلو خالکوبی می کند؟ یکی برای دیدهشدن تلاش می کند کـه یک متخصص حرفهای شود، یکیدیگر رَپر! “امیرحسین مقصودلو” با نام هنری “امیر تتلو” خواننده ایرانی است که در سبکهای مختلفی فعالیت میکند، او با تعداد بسیار زیادی فالوئر از چهرههای پرمخاطب اینستاگرام بود.او همیشه سعی کرده با رفتار و کارهای عجیبش، خود را از دیگران متمایز کند و به تازگی با انتشار ویدئویی از تتوهای خود رونمایی کرده که واکنش بسیاری از کاربران را به همراه داشته است.البته خالکوبیهای متعدد او برای بسیاری از کاربران در صفحات مجازی عادی شده است، اما این بار تاتوی جدیدش جنجالی دیگر به پا کرده است، چراکه خالکوبیهای او علاوه بر تن و سرش، صورتش را نیز فرا گرفته است.

خالکوبیهای متعدد امیر تتلو برای بسیاری از کاربران در صفحات مجازی عادی شده است. خالکوبی دیده نشده امیر تتلو در اتاق خواب ! خالکوبی جدید امیر تتلو بازهم مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی و همچنین علاقه مندان به تتو قرار گرفته است. عکس های جدید امیر تتلو 93 – photokade. امیر تتلو تتو دیگری را به سر و صورت خود اضافه کرد و در فضای مجازی از آن رونمایی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید