کنکور سراسری 1401

در کنکور شما برای هر آزمون حدود 80 ثانیه وقت دارید و اگر دقت کنید می بینید که سرعت تست شما در کنکور باید 5 برابر امتحان نهایی باشد تا بتوانید در زمان معین پاسخ سوالات را بدهید و وقت دروس دیگری را به فیزیک ندهید. شما در امتحان نهایی فیزیک 18 سوال با 120 دقیقه حدود 7200 ثانیه زمان در امتحان نهایی دوازدهم دارید که اگر یک تقسیم بندی کوچک انجام دهید می بینید که برای هر سوال آخر دوازدهم 400 ثانیه زمان در نظر گرفته شده. توصیه می شود تا آزمون 1401 روزی پانزده دقیقه تا نیم ساعت برای حفظ آیات وقت بگذارید موسسه دکتر ماخ در پکیج آموزشی خود علاوه بر آماده سازی این کار آموزش های آرامش بخشی را در اختیار شما قرار داده است تا از استرس و اضطراب امتحان یا شب امتحان سراسری دوری کنید.

1. اگر در نیم سال اول به علت ضعیف تر بودن در یازدهم آن را مطالعه کرده اید در نیم سال دوم نوبت دهم است! این درس شامل پایه دهم (ریاضی دهم رشته ریاضی) حسابان1 و حسابان 2 شامل توابع ، حد و پیوستگی، مشتق و کاربردهای مشتق، معادلات درجه دوم ، لگاریتم و سایر فصول، حدود 40 سوال است و می توانید روی این موضوعات سرمایه گذاری کنید، از دروس سنگین دیگر مانند هندسه و گسسته نترسید. فاصله گذاری واژگان در این درس بسیار مهم و حیاتی است و باید هر روز ده تا پانزده دقیقه را به حفظ لغات و معنی کلمات بخشیدن به درس و خواندن از پایه دهم و بالاتر اختصاص دهید و دانش گرامر خود را افزایش دهید.

در امتحانات زبان شرکت کنید و سعی کنید کلمات را در جملات قرار دهید تا سطح یادگیری خود را ارتقا دهید. می توان به گرامر، کلوزآپ، ریدینگ و ووکاب اشاره کرد که عموماً سوالات گرامری ساده تر هستند ، با مطالعه و راهنمایی و پشتیبانی حرفه ای در این درس بسیار ساده درصد بالایی در کنکور و نمره خوبی در امتحانات پایانی خود کسب کنید. که می توان با متدهای دنیای مدرن یادگیری و تکنیک های تستزنی و کدگذاری بر این مبحث تسلط کافی پیدا کرد. اصل 3 را در بخش های بعدی در نمونه برنامه ریزی های دورخیز مشاهده خواهید کرد و آن را می توانید یاد بگیرید.

یا برای مثال اگر می خواهید در رشته داروسازی قبول شوید، باید بدانید که این درس در زیر گروه 2 قرار دارد و درس زیست و شیمی بالاترین ضریب را دارند و همچنین درس زمین شناسی تنها در زیر گروه دو دارای ضریب است و در نتیجه باید درس زمین شناسی را هم در برنامه ریزی کنکور تجربی خود بگنجانید.

دیدگاهتان را بنویسید