کنکور 1401 (هزار و چهارصد و یک) + تمامی نکات جادویی

این رتبه تا یک بازه زمانی 2 ساله، اعتبار خواهد داشت و داوطلب فرصت بیشتری برای انتخاب رشته و دانشگاه دارد. بر اساس یک پیشنهاد، این رتبه تا یک بازه زمانی مثلاً ۲ ساله معتبر است تا فرد بتواند با آزادی عمل بیشتری برای انتخاب رشته و دانشگاه اقدام کند. همچنین برای پرهیز از جنگ روانی که در دوران کنکور رخ میدهد، بر برگزاری بیش از یک بار آزمون در سال تاکید شد؛ البته علاقه داریم تعداد بیشتری امتحان برگزار شود، اما حداقل ۲ بار در سال پیشنهاد شد.

داوطلب بعد از قبولی در آزمون بلافاصله با رتبه کسب کرده در کنکور پذیرش هم میشود. در زبان عربی باید دایره لغات را افزایش دهید، زمینه ترجمه، تعریب و شکل را تقویت کنید، سپس به سراغ قواعد بروید و با یادگیری فنون آن به تکنیک های آن در کتاب کار و فیلم آموزشی مسلط شوید ، تعداد آزمون های کاربردی باید زیاد باشد تا بتوانید با تله های امتحانی و تله های طراحان کنکور آشنا شوید و در دام کسانی که می خواهند از شما وقت بگیرند یا شما را گیج کنند، نیافتید. و سنجش به سمت سطوح بالای شناختی پیش برود و از محفوظات فاصله پیدا کنیم و حفظ محوری اصلاح شود، تا بتوانیم خلاقیت و عمق یادگیری را بررسی کنیم.

در این طرح اجتناب از ارزیابی محفوظات و اندازه گیری عمق یادگیری داوطلبان در کنکور مورد بررسی و تاکید قرار گرفت. در طی این سالیان همواره مورد انتقاد کارشناسان زیادی قرار گرفته است. در برخی از زمینهها داشتن کف نمره در کنکور نیز پیشنهاد داده شد. همواره یکی از بزرگترین چالش های دانش آموزان و حتی معلمان یافتن بهترین کتاب های کمک آموزشی ممکن بوده است و مخصوصا در سال های اخیر با توجه به افزایش چشمگیر کتاب های کمک آموزشی و تنوع بسیار زیاد آن ها این کار سخت تر از قبل نیز شده است. شما می­ توانید از جزوه هوشمند نرم­ افزار پلکان نیز استفاده نمایید.

برای گذراندن موفقیت آمیز این دوره باید خط به خط کتاب درسی را بخوانید و خلاصه کنید و برای به خاطر سپردن مطالب از کد و تصویر استفاده کنید و پیشنهاد می شود خودآزمایی، تمرینات کتاب درسی و کنکور را حل کنید و با تمرین تستهای سال های اخیر میزان تسلط خود را در آن مطلب بسنجید.

دیدگاهتان را بنویسید