کنکور 1401 (هزار و چهارصد و یک) + تمامی نکات جادویی

ممکن است که بار روانی و فشار زیادی را بر روی دانش آموزان متحمل کند. متقاضیان کنکور هر ساله فشار زیادی را به این صورت تحمل می کنند. این مقاله کامل ترین مرجع برنامه ریزی کنکور برای شماست، چون تجربه 10 ساله دورخیز پشت آن است! ورق زدن برگهای تاریخ قطور کنکور و توجه به سبقه تاریخی حذف این آزمون و تلاش دستهای پشت پرده و موسسات پول ساز کنکوری بر همگان ثابت کرده است. این آزمون سرنوشت ساز است و داوطلبان از طریق این آزمون نتیجه سال ها تلاش خود را خواهند دید. همان طور که می دانید، کنکور همواره یکی از دغدغه های مهم داوطلبان و خانواده های آن ها بوده است.

کد های ثبت نام کنکور سراسری 1401 در جدول زیر ارائه داده شده است. رسم آرايش الكترونی عناصر با عدد اتمی بزرگتر از 36 در جدول تناوبی. چهار گزینه را طراحی می کنید ، در واقع شما با این کار به هزار نکته مهم و تله طراح کنکور مسلط میشوید و در دام آزمون نمی افتید. این کد همان کد رهگیری است که به همراه شماره پرونده برای شما پیامک میشود.

هشدار: نیمسال دوم بسیار اهمیت دارد، جدی نگرفتن و طولانی شدن این دوران باعث کاهش زمان جمع بندی شما میشود. در پکیج کنکور دکتر ماخ تمامی بودجه بندی ها رعایت شده است و تمامی مطالب از پایه تا کنکور به صورت ترکیبی و مفهومی آموزش و نگارش شده و روش ها و تکنیک های خاص و منحصر به فردی در نظر گرفته شده است. اما عمده تغییرات از سال 1402 اعمال خواهد و ما شاهد تغییراتی زیادی از جمله: حذف زیرگروهها، افزایش تأثیر سوابق تحصیلی به 60 درصد و ترکیب آزمون و سوابق، استفاده از تمامی دبیران و اساتید دانشگاهی در هر نقطه کشور برای طرح سوالات، استفاده از سوالات تشریحی و از همه مهمتر هوشمند شدن تمامی آزمونها در دستور کار سازمان سنجش، خواهد بود.

سوابقی که حواشی زیادی را دور خود دارد و باید به این سوال پاسخ داد که چگونه عدالت آموزشی در سوابق تحصیلی دانش آموزان در ۳۱ استان کشور رعایت خواهد شد؟ که خود آسیب جدی وارد کرده است. لزوم اصلاح رویه فعلی و مهمتر از آن اصلاح سوابق تحصیلی است. اجرای عدالت آموزشی در سوابق تحصیلی محقق میشود؟ البته صحبت هایی در خصوص افزایش تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری به میزان 60 درصد شده است که در این صورت تاثیر نمره آزمون سراسری کمتر و 40 درصد خواهد بود اما هنوز این موضوع به طور قطعی توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید