14 نکته مهم برای خرید خانه در سال 1401 که نمیدانستید!

به طور کلی می توان گفت از این نوع شال مجلسی و رنگ ترند سال که تولید شده اند می توان در مجالس رسمی و کلاسیک مورد استفاده قرار داد. اگر این نوع شال را انتخاب می کنید بهتر است از مانتو های کلاسیک استفاده کنید که تناژ رنگی آبی بنفش را در خود داشته باشد.

شرکت پنتون هر سال به معرفی رنگ پرداخته و گفته میشود که انتخاب رنگ به اقتضای اتفاقاتی که در طی سال قبل سبب تغییر و تحول جهان شده است انجام می شود. البته دراین جلسه نمایندگان میتوانند اشیایی را که رنگهای الهام بخشی دارند را به سایر اعضا نشان بدهند و بدین ترتیب طی دو روز متوالی رنگ سال انتخاب میشود.

در سال های اخیر با افزایش محبوبیت مانتو جلو باز، مدل های مختلفی از آن ها در بازار عرضه شده که می تواند شما را در انتخاب بهترین تیپ سال 1401 همراهی کند. اما اگر برای اولین بار است که مدل چتری را امتحان کنید، بهتر است مدل چتری ملایم و بلندتر را انتخاب کنید. حتما این سوال برای شما پیش آمده که فرآیند انتخاب رنگ سال به چه صورت است؟ پنتون (PANTONE ) نام شرکتی واقع در شهر کارلستات نیوجرسی است که در زمینه چاپ، تولید رنگ و رنگ شناسی در سراسر دنیا معتبر و مشهور است.

این شرکت با بیش از ۴۰ سال سابقه، الهام بخش بسیاری از برندها، صنعت مد و فشن، طراحی داخلی و تولید بسیاری از لوازم و ابزار است. هرساله شرکت پنتون در ماههای می و نوامبر یک جلسه را با حضور نمایندگان مختلف از سراسرجهان برگزار میکند. شالها و روسریها بهعنوان یک اکسسوری پرطرفدار در همه فرهنگها حضور دارند و همه خانمها با توجه به فرهنگ و شرایط جامعه خود، استفادههای گوناگونی از آنها میکنند. این پترنها بسیار پرطرفدار هستند؛ مخصوصا پترنهای راه راه و چهارخانه که امسال بیشتر از همیشه مورد توجه قرار گرفتهاند.

دیدگاهتان را بنویسید