2. توجه مخاطب را جلب کند

همچنین بسیاری از زیورآلات دیگر مانند سازههای برنجی یا رزینی و… این دسته شامل اقلام متنوعی مانند دستبافها، سوزندوزی، بافتنی، انواع سازههای تزئینی مانند مجسمهها و… اما نگران نباشید، دورههای آموزشی زیادی به صورت حضوری و آنلاین مهارتهای لازم برای پخت و تزئین کیک، شیرینیهای خانگی و کوکیهای تزئینی در دسترس است. بهعلاوه در مقایسه با بسیاری از تجهیزات تولیدی، هزینه بسیار بالایی برای خرید آنها لازم ندارید. منابع خوبی برای آموزش نحوه تکثیر گیاهان آپارتمانی مختلف مانند کاکتوس و بنفشه آفریقایی که سودآوری قابل قبول به همراه دارند در دسترس است و اگر بتوانید شرایط محیطی مساعدشان را فراهم کنید با هزینه معقول میتوانید به درآمدزایی مناسبی بدون دردسر دست پیدا کنید.

بهراحتی در خانه امکان تولید دارد و مسیر فروش آنلاین نیز میتواند بازار خوبی برای فروش زیورآلات خاص به سبک شما را فراهم کند. حتما تجارب اول شما با شکستهایی همراه است، اما کمکم طرز کارش را یاد میگیرد. ۸ – تولید مواد خوراکی خانگی: شکل سنتی این کسبوکار خانگی که این روزها همچنان پررونق مشغول فعالیت است، تولید مربا، ترشی، لواشک و سبزیجات خشک یا سرخ کرده است. در این کسبوکار نیز علاوه بر مهارت کافی، خلاقیت در نحوه ارائه میتواند تضمینکننده درآمدزایی خوبی برای شما باشد.

این روند حتی در نحوه ارائه هدیه ما به دوستانمان در طول چند سال گذشته نیز بهخوبی مشهود است. البته باید پیش از شروع این کار اطلاعات کافی برای نحوه نگهداری در شرایط بهداشتی و سالم این پرندگان را بیاموزید و در صورتی که بخواهید آن را توسعه دهید حتما برای دریافت پروانه بهداشت اقدام کنید. کلمه (Solution) به معنی راه حل یا حل مسئله :بعد از اینکه مخاطب را به دنبال خودتان کشاندید باید راهی جلوی پایش قرار دهید و نشان دهید که پادزهر دست شماست.در واقع مخاطب در این تکنیک احساس دوستی را از سمت شما جذب کرده و ذهنیت تبلیغاتی را کنار گذاشته است.باید تعریف شما از حل مسئله به صورتی باشد که تک تک ویژگی های محصول یا خدماتتان را در خودش جا بدهد.

تمام راه هایی که در بالا ذکر شد ، میتواند بسیار راهگشا در امر تبلیغات ما باشد. تبلیغات همسان میتواند انیمیشن، ویدیو یا مجموعهای از تصاویر باشد. ۷ – طراحی و تولید زیورآلات: یادگیری نرمافزارهای مورد نیاز برای طراحی جواهرات در کنار پشتکار و صدالبته ذوق و سلیقه شما میتواند مسیر جدیدی برای درآمدزایی به همراه داشته باشد. با من همراه باشید. البته زمانی هم که در کپی رایتینگ مهارت پیدا کردید، باز هم باید صبور باشید. البته با این تعریفات می توان نوشتن رپورتاژ آگهی را هم نوعی کپیرایتینگ در نظر گرفت. ۱۱ – چاپ سیلک: حتما لیوان، ماگ، پیکسل و دیگر اقلام پلاستیکی یا لعابی و پارچهای که چاپ عکس یا تصاویر کارتونی را روی آنها انجام میدهند را در بازار دیدهاید.

دیدگاهتان را بنویسید